Elektrika je radost

Přidejte se k jedné z největších veřejných nabíjecích sítí v Evropě – a získejte přístup k 200 121 nabíjecím bodům.

Pusťme se do toho

Prozkoumejte BMW Charging

1. Vyberte svůj tarif

Seznamte se s našimi tarify a nabídkou balíčků a registrujte se, abyste mohli začít.

2. Aktivujte svou BMW Charging Card

Aktivujte svou BMW Charging Card a stáhněte si aplikaci My BMW, abyste získali přístup k 200 121 nabíjecím bodům v celé Evropě.

3. Prozkoumejte naši síť

Prozkoumejte nabíjecí infrastrukturu poblíž vašich osobních nejnavštěvovanějších míst pomocí naší mapy. Najděte si svůj další nabíjecí bod prostřednictvím BMW Maps ve vašem BMW nebo prostřednictvím aplikace My BMW.

4. Spustit nabíjení

Nabíjecí kartou BMW Charging Card nebo aplikací My BMW spusťte proces nabíjení. Podle vozidla, funkční výbavy vozidla a možností, které nabízí příslušný nabíjecí bod, se proces nabíjení spustí díky funkci Plug & Charge zcela automaticky!

1. Vybrat tarif
2. Aktivovat kartu
3. Prozkoumat síť
4. Spustit nabíjení

Vyberte si svůj tarif pro přístup k nabíjecím bodům v celé Evropě.

Nepřekonatelná e-mobilita

Nabíjení kdekoliv a kdykoliv na území Evropy

Možnost nabíjení kdekoliv u 200.121 nabíjecích bodů na území celé Evropy – se zelenou elektřinou. V naší síti vždy najdete správný typ nabíjecí stanice, který je připravený pro Vaše BMW a odpovídá Vašim preferencím v oblasti nabíjení. IONITY HPC je rovněž součástí naší rozsáhlé sítě BMW Charging Network.

Tarify, balíčky a speciální nabídky nabíjení pro nová vozidla

Kterýkoli řidič s vozem BMW je oprávněn využívat službu BMW Charging a tarify odpovídající jeho preferencím.
Budete si pořizovat nové BMW? Pak můžete využít výhod speciální nabídky pro nová vozidla, jako je 12 měsíců bez základního poplatku v tarifu Active – díky tomu budete schopni prozkoumat své návyky v oblasti veřejného nabíjení. Na naše nové modely BEV se vztahují dodatečné speciální nabídky.

Maximální komfort a transparentnost

Maximální komfort – vše v jednom: Stačí se jednou zaregistrovat a prostřednictvím Vaší karty BMW Charging Card nebo aplikace My BMW získáte přístup k celé síti. V tarifu Active Vám bude účtována jedna fixní AC/DC (včetně HPC) sazba za trh. Na svém řídicím panelu BMW Charging najdete komplexní, transparentní přehled o Vaší historii nabíjení a fakturách (v jedné měně).

Propojené nabíjení: všechny funkce v aplikaci My BMW

Vyhledejte vhodnou veřejnou nabíjecí stanici, zajeďte tam, ověřte u nabíjecího bodu svou totožnost – a začněte nabíjet. S pomocí řídicího panelu BMW Charging můžete zkontrolovat stav nabíjení na dálku a zkontrolovat všechny nabíjecí interakce. To vše – a rovněž spoustu dalších funkcí i pro domácí nabíjení – jednoduše pomocí aplikace My BMW.

Hledat nabíjecí body

200 121
Nabíjecích bodů*
-
Států
-
Nabíjecích bodů* v České republice

Zadejte adresu a filtrujte relevantní nabíjecí místa, abyste našli nejvhodnější nabíjecí stanici v blízkosti často navštěvovaných míst a ověřili si jejich dostupnost.

Prozkoumejte síť

Přidejte se ještě dnes a nabíjejte svůj vůz BMW kdykoliv a kdekoliv.

Pusťme se do toho

Často kladené otázky a odpovědi

BMW Charging je nabíjecí služba nabízející snadný a komfortní přístup k veřejné nabíjecí infrastruktuře v síti BMW Charging.
Naši zákazníci tak mohou získat přístup k veřejným dobíjecím stanicím různých provozovatelů s jedinou smlouvou, a to jak v zemi, ve které žijí, tak i v jiných zemích EU.

 

Zákazníci používající vozidla BMW mají exkluzivní přístup k této službě a mohou čerpat výhody spojené se speciálními nabídkami pro nová vozidla.
Můžete si vybrat jeden z různých tarifů (například Active tarif s pevnými sazbami za nabíjení AC/DC) a podle svých preferencí ho doplnit o konkrétní balíčky PNM.

V rámci procesu registraci si můžete zvolit, zda se chcete přihlásit jako soukromá osoba nebo firemní zákazník, konkrétně v kroku registrace „Podrobnosti o platbě“ (platí pro všechny naše stávající evropské trhy).
Firemní zákazníci musí uvést platné číslo plátce DPH.
Forma a obsah faktury jsou stejné pro soukromé osoby i firemní zákazníky a jediným rozdílem je to, že v PDF faktuře firemních zákazníků je navíc uvedeno číslo plátce DPH.
S registrací jako soukromého zákazníka nejsou spojeny žádné nevýhody.

Smlouvu jednoduše zrušíte tímto způsobem:

  1. Přihlaste se k webovému rozhraní
  2. Přejděte do části Smlouvy
  3. Zvolte smlouvu, kterou si přejete zrušit
  4. Zrušit smlouvu

Současně s tím můžete uvést také důvod zrušení, pomůžete nám tím dále zlepšovat službu, kterou vám poskytujeme.

Vezměte prosím na vědomí, že po ukončení smlouvy mohou následovat poplatky z důvodu možného opožděného obdržení podrobných záznamů o nabíjení od provozovatelů nabíjecích stanic.
Kromě toho mějte na paměti, že vaše nabíjecí karta spojená se smlouvou bude po ukončení smlouvy také ukončena.

Smazání účtu vyžaduje splnění těchto podmínek:

  • Uhradili jste všechny faktury
  • Vypověděli jste svou smlouvu a zablokovali svou nabíjecí kartu

Jestliže budou splněny obě výše uvedené podmínky, váš účet se automaticky smaže ze systému po uplynutí 180 dnů.

Vezměte prosím na vědomí: Uvědomujeme si, že máte všeobecně právo na vymazání svých osobních údajů podle Obecného nařízení o ochraně osobních údajů, avšak vzhledem k tomu, že informace o nabíjeních někdy dostáváme i s několikaměsíčním zpožděním, nemůžeme v tuto chvíli vyloučit, že již nezbývají žádné nabíjecí relace, které bude potřeba vyfakturovat. Podle Obecného nařízení o ochraně osobních údajů jsme oprávněni uchovávat vaše údaje pro tento účel po omezenou dobu. Rádi bychom vás ujistili, že vaše údaje budeme používat po dobu 180 dnů od vypovězení smlouvy pouze pro účely fakturace, jestliže to bude potřeba.

Ve zvláštních případech se obracejte na naši zákaznickou podporu.

Zobrazit všechny často kladené otázky a odpovědi

BMW Charging: Celá nabídka nabíjecích služeb.

Ať už nabíjíte na cestě, doma nebo v práci – BMW Charging vám nabízí nejen neustále se rozrůstající síť infrastruktury ve všech regionech, ale také nabíjecí řešení vhodná pro váš domov nebo zaměstnání. Vše o našich wallboxech, nabíjecích kabelech a souvisejících službách, digitálních službách nabíjení a nabíjecích technologiích v našich vozidlech najdete na webové stránce BMW v sekci nabíjení.

Na webovou stránku

* Kompatibilita konektorů je závislá na modelu vozu.