Elektrifikuokite savo ateitį

Prisijunkite prie vieno didžiausių viešųjų įkrovimo tinklų Europoje ir pasinaudokite 200 121 įkrovimo vieta.

Pradėkite

Naršyti BMW Charging

1 Pasirinkite savo tarifą

Pasirinkite tarifą, kuris geriausiai atitinka Jūsų vairavimo įpročius bei poreikius, ir užsiregistruokite, kad galėtumėte pradėti.

2 Suaktyvinkite savo BMW Charging Card

Suaktyvinkite BMW Charging Card ir atsisiųskite My BMW programėlę, kad turėtumėte 200 121 įkrovos vietų visoje Europoje.

3 Naršykite mūsų tinkle

Raskite kitą įkrovimo vietą pasinaudodami mūsų žemėlapiu.

4 Pradėkite įkrauti

Įkrovimo procesą pradėkite naudodami BMW Charging Card kortelę arba My BMW programėlę. Priklausomai nuo automobilio, jo pajėgumų ir įkrovimo vietos galimybių, jūsų automobilio įkrovimo procesas prasidės visiškai automatiškai dėka Plug & Charge!

1 Pasirinkite tarifą
2 Suaktyvinkite kortelę
3 Naršykite tinkle
4 Pradėkite įkrauti

Pasirinkite savo tarifą prisijungdami prie įkrovimo vietų visoje Europoje.

Aukščiausio lygio e. mobilumas

Įkraukite bet kur ir bet kada visoje Europoje

Įkraukite bet kuriuose 200.121 įkrovimo taškuose visoje Europoje – žaliosios elektros energijos. Mūsų tinkle yra tinkamo tipo įkroviklis, paruoštas jūsų BMW pagal jūsų įkrovimo pageidavimus. IONITY HPC taip pat yra mūsų plataus BMW Charging tinklo dalis.

Specialūs tarifai, paketai ir naujų transporto priemonių įkrovimo pasiūlymai

Bet kuris BMW vairuotojas turi teisę naudotis BMW Charging paslauga ir jos tarifais pagal savo pageidavimus.
Planuojate įsigyti naują BMW? Tokiu atveju pasinaudokite specialiais pasiūlymais naujiems automobiliams, pvz., 12 mėnesių aktyviuoju tarifu be bazinio mokesčio – taip galėsite sužinoti savo įkrovimo viešosiose vietose įpročius. Mūsų visiškai naujiems BEV modeliams yra papildomų specialių pasiūlymų.

Visiškas patogumas ir skaidrumas

Patogumas „viskas viename“: užsiregistruokite vieną kartą ir naudokitės visu tinklu su BMW Charging Card arba „My BMW“ programėle. Aktyviuoju tarifu įkraunate taikant vieną fiksuotą AC/DC (įskaitant HPC) tarifą kiekvienai rinkai. Jūsų BMW Charging suvestinė yra skaidrus „vienas langelis“, kuriame rasite įkrovimo istoriją ir sąskaitas faktūras (viena valiuta).

Prijungtas įkrovimas: viskas „My BMW“ programėlėje

Raskite tinkamą viešą įkrovimo vietą, nuvykite ten, autentifikuokite save įkrovimo taške... ir pradėkite įkrauti. Peržiūrėkite savo įkrovimo būseną nuotoliniu būdu ir visas įkrovimo operacijas naudodami BMW Charging suvestinę. Visa tai ir daugiau funkcijų, skirtų įkrovimui namuose, paprasčiausiai naudojantis „My BMW“ programėle.

Ieškoti įkrovimo vietų

200 121
Įkrovimo vietos*
-
Šalys
-
Įkrovimo vietos* Lietuva

Filtruokite, kad surastumėte tinkamiausią įkrovimo stotelę šalia Jūsų, ir patikrinkite, ar ji yra laisva.

Rasti įkrovimo vietą šalia Jūsų

Prisijunkite šiandien ir įkraukite BMW bet kur ir bet kada.

Pradėkite

DUK

BMW Charging yra įkrovimo paslauga, suteikianti lengvą ir patogią prieigą prie viešosios įkrovimo infrastruktūros BMW Charging tinkle.
Mūsų klientai gali naudotis įvairių operatorių viešosiomis įkrovimo stotelėmis turėdami tik vieną sutartį, tiek savo šalyje, tiek kitose ES šalyse.

 

BMW transporto priemonių pirkėjai turi išskirtinę prieigą prie paslaugų ir naudojasi specialiais pasiūlymais naujų transporto priemonių savininkams.
Galite rinktis įvairius tarifus (pvz., Active tarifą su fiksuotais įkrovimo kintamąja / nuolatine srove įkainiais) ir pasirinktinai pridėti CPO būdingus paketus.

Registracijos eigoje, registracijos žingsnyje „Mokėjimų informacija“ (taikoma visose mūsų esamose rinkose Europoje) galite pasirinkti, ar norite registruotis kaip fizinis asmuo, ar kaip verslo klientas.
Verslo klientai privalo pateikti galiojantį PVM mokėtojo kodą.
Sąskaitos maketas ir turinys yra toks pats privatiems ir verslo klientams, tačiau verslo klientams PVM mokėtojo kodas įrašomas į sąskaitą PDF formatu.
Registruojantis privačiu klientu nėra jokių trūkumų.

Sutartį galite lengvai nutraukti naudodamiesi savitarna:

  1. Prisijunkite prie svetainės sąsajos
  2. Grįžti į skiltį „Sutartys“
  3. Pasirinkite sutartį, kurią norite atšaukti
  4. Atšaukti sutartį

Taip pat galite nurodyti atšaukite priežastį, kuri padės mums pagerinti teikiamas paslaugas.

Taip pat galite kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą ir paprašyti, kad inicijuotume nutraukimą.

Tam, kad galėtume ištrinti Jūsų paskyrą, reikia:

  • Kad būtų apmokėtos visos Jūsų sąskaitos
  • Kad nutrauktumėte sutartį ir užblokuotumėte įkrovimo kortelę

Jei šios dvi sąlygos įvykdytos, po 180 dienų sistema paskyrą ištrins automatiškai.

Atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus: Žinoma, kad pagal BDAR reikalavimus paprastai turite teisę ištrinti savo asmens duomenis, tačiau šiuo metu, atsižvelgiant į tai, kad informaciją apie įkrovimo sesijas kartais gauname pavėluotai po kelių mėnesių, negalime atmesti galimybės, kad buvo įkrovimo sesijų, už kurias turime pateikti sąskaitą. Pagal BDAR mes turime teisę saugoti Jūsų duomenis šiam tikslui ribotą laiką. Užtikriname, kad, prireikus, Jūsų duomenis naudosime 180 dienų po sutarties nutraukimo tik sąskaitų išrašymo tikslu.

Ypatingais atvejais kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Peržiūrėti visus DUK

BMW Charging: Visas įkrovimo paslaugų spektras.

Nesvarbu, ar įkraunate kelyje, namuose ar darbe – BMW Charging siūlo ne tik nuolat augantį įkrovimo infrastruktūros tinklą, apimantį visus regionus, bet ir jums tinkamą įkrovimo sprendimą namuose ar darbe. Visą informaciją apie mūsų sienines dėžes, įkrovimo laidus ir susijusias paslaugas, skaitmenines įkrovimo paslaugas bei įkrovimo technologijas mūsų automobiliuose rasite mūsų BMW svetainės skiltyje „Įkrovimas“.

Sužinoti daugiau

* Jungčių suderinamumas priklauso nuo automobilio modelio.