Elektrizējiet savu nākotni

Pievienojieties vienam no plašākajiem publiskajiem uzlādes tīkliem Eiropā - un piekļūstiet 200 121 uzlādes punktiem.

Sāciet

Izpētiet BMW Charging

1. Izvēlieties tarifu

Izvēlieties tarifu, kas vislabāk atbilst jūsu braukšanas paradumiem un vajadzībām, un reģistrējieties, lai sāktu.

2. Aktivizējiet savu BMW Charging Card

Aktivizējiet savu BMW Charging Card un lejupielādējiet My BMW lietotni, lai piekļūtu 200 121 uzlādes punktiem visā Eiropā.

3. Iepazīt mūsu tīklu

Atrodiet nākamo uzlādes punktu mūsu kartē.

4. Sākt uzlādi

Sāciet uzlādes procesu ar savu BMW Charging Card karti vai lietotni My BMW. Atkarībā no transportlīdzekļa, tā iespējām un uzlādes punkta iespējām uzlādes process sākas automātiski, pateicoties Plug & Charge!

1. Atlasiet tarifu
2. Aktivizējiet karti
3. Izpētiet tīklu
4. Sākt uzlādi

Izvēlieties tarifu, lai piekļūtu uzlādes punktiem visā Eiropā.

Maksimāla e-mobilitāte

Uzlādējiet jebkurā vietā un jebkurā laikā visā Eiropā

Uzlāde jebkurā vietā 200.121 uzlādes punktos visā Eiropā - ar zaļo strāvu. Mūsu tīklā ir pieejams atbilstoša tipa lādētājs, kas piemērots jūsu BMW un izvēlētajam uzlādes veidam. IONITY HPC ir arī daļa no mūsu plašā BMW Charging tīkla.

Tarifi, paketes un īpašie piedāvājumi jaunu transportlīdzekļu uzlādei

Jebkurš BMW vadītājs var izmantot BMW Charging pakalpojumu un tarifus, kas atbilst jūsu vēlmēm.
Jūs iegādājaties jaunu BMW? Tādā gadījumā jūs varēsiet izmantot priekšrocības, ko sniedz jauns transportlīdzeklis, piemēram, 12 mēneši bez bāzes maksas aktīvajā tarifā - tā jūs varēsiet izpētīt savus publiskās uzlādes ieradumus. Mūsu jaunajiem BEV modeļiem tiek piedāvāti papildu īpašie piedāvājumi.

Pilnīga ērtība un caurskatāmība

Viss vienā ērtā piedāvājumā: Reģistrējieties vienu reizi un piekļūstiet visam tīklam, izmantojot savu BMW Charging Card vai My BMW lietotni. Aktīvajā tarifā tiek piemērota viena fiksēta AC/DC (ieskaitot HPC) tarifa maksa par katru tirgu. Jūsu BMW Charging panelis ir pārskatāms vienas pieturas pakalpojums, kurā jūs atradīsiet savu uzlādes vēsturi un rēķinus (vienā valūtā).

Savienotā uzlāde: Viss My BMW lietotnē

Atrodiet pareizo publisko uzlādes vietu, dodieties uz to, autentificējieties uzlādes punktā... un sāciet uzlādi. Pārbaudiet savu uzlādes stāvokli attālināti un pārskatiet visas uzlādes darbības, izmantojot BMW Charging paneli. Tas viss un vēl daudzas cits funkcijas arī mājas uzlādei, vienkārši izmantojot My BMW lietotni.

Meklējiet uzlādes punktus

200 121
Uzlādes punkti*
-
Valstis
-
Uzlādes punkti* Latvija

Izmantojiet filtru, lai atrastu piemērotāko uzlādes staciju jūsu tuvumā un pārbaudītu tās pieejamību.

Atrodiet uzlādes punktu netālu no jums

Pievienojieties jau šodien un uzlādējiet savu BMW jebkurā vietā, jebkurā laikā.

Sāciet

BUJ

BMW Charging ir uzlādes serviss, kas nodrošina vieglu un ērtu piekļuvi publiskajai uzlādes infrastruktūrai BMW Charging tīklā.
Tas dod mūsu klientiem iespēju piekļūt dažādu operatoru publiskajām uzlādes stacijām gan savā valstī, gan citās ES valstīs, noslēdzot tikai vienu līgumu.

 

BMW transportlīdzekļu lietotājiem ir ekskluzīva piekļuve, un jaunu transportlīdzekļu īpašo piedāvājumu sniegtās priekšrocības.
Jūs varat izvēlēties kādu no dažādajiem tarifiem (piem., Active tarifu ar fiksētām maiņstr./līdzstr. uzlādes likmēm) un pēc izvēles pievienot īpašas uzlādes vietu operatoru (UVO) pakotnes.

Reģistrēšanās laikā Jums reģistrācijas etapā “Maksājumu dati” ir iespēja izvēlēties, vai vēlaties reģistrēties kā privātpersona vai kā uzņēmums (iespējams visos mūsu pašreizējos Eiropas tirgos).
Uzņēmumiem jānorāda spēkā esošs PVN maksātāja numurs.
Rēķina izkārtojums un saturs privātpersonām un uzņēmumiem ir vienāds, taču uzņēmumiem rēķina PDF dokumentā papildus tiek norādīts PVN maksātāja numurs.
Reģistrējoties kā privātpersona, neviens nav neizdevīgā stāvoklī.

Līgumu varat viegli anulēt pašapkalpošanās sadaļā:

  1. Piesakieties tīmekļvietnes klientu sadaļā.
  2. Aizejiet uz “Līgumi”.
  3. Izvēlieties līgumu, kuru vēlaties anulēt.
  4. Anulējiet līgumu.

To veicot, varat arī norādīt atcelšanas iemeslu, kas mums palīdz uzlabot mūsu sniegto pakalpojumu.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka maksa var tikt iekasēta pēc līguma izbeigšanas, jo, iespējams, ar kavēšanos tiek saņemta uzlādes informācija no uzlādes staciju operatoriem.
Turklāt, lūdzu, ņemiet vērā, ka jūsu ar līgumu saistītās norēķinu kartes darbība arī tiks pārtraukta pēc līguma izbeigšanas.

Lai Jūsu konts tiktu izdzēsts, mums nepieciešams, lai:

  • Apmaksājat visus rēķinus.
  • Izbeidzat savu līgumu un nobloķējat savu uzlādes karti.

Ja abi šie priekšnoteikumi būs izpildīti, tad sistēma konta dzēšanu veikts automātiski pēc 180 dienām.

Lūdzu, ņemiet vērā: Mēs zinām, ka Jums ir vispārīgas tiesības uz savu personas datu dzēšanu saskaņā ar VDAR, taču šajā brīdī, ņemot vērā, ka mēs reizēm informāciju par uzlādes sesijām saņemam ar dažu mēnešu novēlošanos, mēs nevaram izslēgt iespēju, ka ir bijušas uzlādes reizes, par kurām mums jāizraksta rēķins. Saskaņā ar VDAR mums ir tiesības šī iemesla dēļ paturēt Jūsu datus neierobežotu laiku. Apliecinām, ka tad, ja tas būs nepieciešams, Jūsu datus 180 dienas pēc izbeigšanas izmantosim tikai rēķinu izrakstīšanas nolūkam.

Īpašos gadījumos, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu palīdzības dienestu.

Apskatiet visus BUJ

BMW Charging: Viss uzlādes pakalpojumu klāsts.

Neatkarīgi no tā, vai veicat uzlādi uz ceļa, mājās vai darbā – BMW Charging piedāvā ne tikai pastāvīgi augošu uzlādes infrastruktūras tīklu, kas aptver visus reģionus, bet arī uzlādes risinājumu, kas ir piemērots tieši jums mājās vai darbā. Mūsu BMW mājaslapas sadaļā "Uzlāde" atradīsiet visu par mūsu sienas kārbām, uzlādes kabeļiem un saistītajiem pakalpojumiem, digitālajiem uzlādes pakalpojumiem un uzlādes tehnoloģijām mūsu transportlīdzekļos.

Uzzināt vairāk

* Savienotāju saderība ir atkarīga no automašīnas modeļa.