Joy is Electric

Dołącz do jednej z największych sieci publicznego ładowania w Europie – uzyskaj dostęp do 200 121 punktów ładowania.

Rozpocznij

Odkryj BMW Charging

1. Wybierz swoją taryfę

Zapoznaj się z naszymi taryfami oraz dedykowanymi pakietami i zarejestruj się, aby rozpocząć.

2. Aktywuj swoją BMW Charging Card

Aktywuj swoją BMW Charging Card i pobierz aplikację My BMW, aby uzyskać dostęp do 200 121 punktów ładowania w całej Europie.

3. Odkryj naszą sieć

Przeglądaj infrastrukturę do ładowania w pobliżu swoich ulubionych lokalizacji, korzystając z naszej mapy. Znajdź swój następny punkt ładowania w mapach BMW bezpośrednio w pojeździe lub w aplikacji My BMW.

4. Rozpocznij ładowanie

Rozpocznij proces ładowania za pomocą karty BMW Charging Card lub aplikacji My BMW. W zależności od pojazdu, jego możliwości i punktu ładowania, proces ładowania rozpoczyna się automatycznie dzięki funkcji Plug & Charge!

1. Wybierz taryfę
2. Aktywuj kartę
3. Odkrywaj sieć
4. Rozpocznij ładowanie

Wybierz swoją taryfę, aby uzyskać dostęp do punktów ładowania w całej Europie.

Najlepsze w sektorze e-mobilności

Ładuj w każdym miejscu i czasie w całej Europie

Ładowanie w dowolnym miejscu w 200.121 punktach ładowania w całej Europie z użyciem zielonej energii elektrycznej. Nasza sieć ładowania dysponuje odpowiednimi stacjami ładowania dla Ciebie i Twojego BMW. IONITY HPC również stanowi część naszej rozległej sieci BMW Charging.

Taryfy, pakiety i specjalne oferty dla nowych pojazdów

Każdy kierowca BMW może korzystać z usługi BMW Charging i taryf dostosowanych do indywidualnych preferencji.
Kupujesz nowe BMW? W takiej sytuacji otrzymasz możliwość skorzystania z oferty dla nowych pojazdów, w tym 12 miesięcy bez opłaty podstawowej w taryfie Active. Dla nowych modeli w pełni elektrycznych (BEV) mamy dodatkowe oferty specjalne.

Pełna wygoda i transparentność

Wygodnie w jednym miejscu: Zarejestruj się raz i uzyskaj dostęp do całej sieci dzięki karcie BMW Charging Card lub poprzez aplikację My BMW. W taryfie Active możesz się ładować według jednej stałej stawki w punktach AC/DC (również HPC), obowiązującej na danym rynku. Pulpit nawigacyjny BMW Charging jest transparentnym źródłem informacji o historii ładowania i fakturach (w jednej walucie).

Połączone funkcje ładowania: Całość w aplikacji My BMW

Znajdź właściwy punkt ładowania, dojedź tam, autoryzuj... i rozpocznij ładowanie. Sprawdzaj stan naładowania zdalnie i miej wgląd we wszystkie sesje ładowania w portalu BMW Charging. To wszystko – a także wiele innych funkcji, również do ładowania w domu – oferuje aplikacja My BMW.

Szukaj punktów ładowania

200 121
Punkty ładowania*
-
Kraje
-
Punkty ładowania* w Polsce

Wprowadź adres oraz użyj filtra by znaleźć odpowiednie punkty ładowania w pobliżu Twoich często odwiedzanych miejsc. W każdym momencie możesz też sprawdzić ich dostępność.

Poznaj naszą sieć

Dołącz już dziś i naładuj BMW zawsze i wszędzie.

Rozpocznij

FAQ

BMW Charging to usługa ładowania zapewniająca łatwy i wygodny dostęp do publicznej infrastruktury ładowania w ramach sieci BMW Charging.
Umożliwia ona naszym klientom dostęp do publicznych stacji ładowania różnych operatorów za pomocą tylko jednej umowy, zarówno w kraju macierzystym, jak i w innych krajach UE.

 

Klienci pojazdów BMW mają wyłączny dostęp do usług i korzystają z promocji na nowe pojazdy.
Można wybierać między różnymi taryfami (np. taryfa Active ze stałymi stawkami za ładowanie AC/DC) i opcjonalnie dodawać pakiety specyficzne dla CPO.

W ramach procesu rejestracji można określić, czy rejestracja ma nastąpić jako klient prywatny czy biznesowy w kroku rejestracji „Szczegóły płatności” (dotyczy wszystkich naszych istniejących rynków europejskich).
Klienci biznesowi muszą podać ważny numer VAT.
Układ i treść faktury są takie same dla klientów prywatnych i biznesowych, ale w przypadku klientów biznesowych numer VAT jest dodawany do pliku PDF faktury.
Rejestracja jako klient prywatny nie niesie ze sobą dodatkowych ograniczeń.

Umowę można łatwo anulować samodzielnie:

  1. Zalogować się na stronie internetowej
  2. Przejść do umów
  3. Wybrać umowę do anulowania
  4. Rozwiązać umowę

W ten sposób można również wskazać powód anulowania, który pomoże nam ulepszyć świadczone przez nas usługi.

Można również skontaktować się z naszym działem obsługi klienta i poprosić o anulowanie umowy.

Aby usunąć konto, należy:

  • Mieć opłacone wszystkie faktury.
  • Rozwiązać umowę i zablokować kartę do ładowania.

Jeśli dwa powyższe warunki zostaną spełnione, usunięcie konta zostanie wykonane automatycznie przez system po 180 dniach.

Uwaga: Jesteśmy świadomi, że użytkownik ma ogólne prawo do usunięcia swoich danych osobowych zgodnie z RODO, jednak w tym momencie, biorąc pod uwagę, że czasami otrzymujemy informacje o zdarzeniach ładowania z kilkumiesięcznym opóźnieniem, nie możemy wykluczyć, że nie było żadnych sesji ładowania, które musimy zafakturować. Zgodnie z RODO jesteśmy uprawnieni do przechowywania danych użytkownika w tym celu przez ograniczony czas. Zapewniamy, że będziemy wykorzystywać dane przez 180 dni po rozwiązaniu umowy wyłącznie w celu wystawienia faktury, jeśli będzie to konieczne.

W szczególnych przypadkach prosimy skontaktować się z naszym działem obsługi klienta.

Zobacz wszystkie FAQ

BMW Charging Kompletna oferta na temat ładowania.

Czy to ładowanie w drodze, w domu czy w miejscu pracy — BMW Charging oferuje, oprócz stale rosnącej sieci ponadregionalnej infrastruktury ładowania, również indywidualnie dopasowane do klienta rozwiązania dotyczące ładowania w domu lub w miejscu pracy. Wszystko na temat naszych wallboxów, kabli do ładowania i powiązanych usług serwisowych, cyfrowych usług ładowania i technologiach ładowania w naszych pojazdach znajduje się na naszej stronie internetowej BMW w rubryce Ładowanie.

Do strony

*Kompatybilność złączy jest zależna od modelu samochodu.