BMW Charging. Snadno. Kdykoliv. Kdekoliv.

Užívejte si bezproblémové e-mobility díky čtyřem hlavním výhodám. Podívejte se na ně!

Pusťme se do toho

Nabíjení kdekoliv a kdykoliv na území Evropy

Nabíjení bez hranic u 200.121 nabíjecích bodů* kdekoli na území Evropy. Pro každé použití a každé vozidlo – čeká na Vás správný typ nabíjecího režimu a rychlosti. Součástí naší rozsáhlé a neustále se rozšiřující sítě BMW Charging Network jsou stovky provozovatelů nabíjecích bodů (CPO). Stejně tak strategický partner BMW – IONITY se svou rozsáhlou sítí High-Power Charging Network. Se službou BMW Charging můžete nabíjet zelenou elektřinou, tedy plně udržitelně, kdekoliv a kdykoliv.

Maximální komfort a transparentnost

BMW Charging je Vaše osobní komplexní řešení zajišťující maximální komfort a transparentnost. Stačí se jednou zaregistrovat a získáte přístup k celé síti BMW Charging Network prostřednictvím karty BMW Charging Card nebo aplikace My BMW. V rámci tarifu Active můžete využívat výhod transparentní, pevné sazby za AC/DC nabíjení (včetně HPC) – vždy budete znát relevantní cenu pro Váš lokální trh a po rychlé kontrole i lokálně optimalizovanou sazbu v jiných evropských zemích. Podrobné informace k Vaší službě BMW Charging najdete na svém řídicím panelu BMW Charging, k němuž můžete získat přístup přes webové stránky nebo prostřednictvím aplikace My BMW. Jednou měsíčně Vám zašleme agregovanou fakturu s podrobně rozepsanou historií Vašeho veřejného nabíjení.

Tarify, balíčky a speciální nabídky nabíjení pro nová vozidla

Každý vlastník elektromobilu BMW je oprávněn využívat obecných výhod služby BMW Charging. Tarify Active a Flex Vám umožňují vybrat si tarif v závislosti na svých preferencích užívání.
Jste (budete) šťastným majitelem nového elektromobilu BMW? Blahopřejeme! Každý nový elektromobil BMW se dodává s kupónem, s nímž můžete u tarifu Active čerpat výhodu v podobě osvobození od základní ceny na dobu 12 měsíců. Nemusíte se tedy vůbec rozmýšlet – prozkoumejte své návyky v oblasti veřejného nabíjení a využijte výhod v podobě atraktivních pevných sazeb. Ke každému novému BMW iX3, BMW iX, BMW i4, BMW iX1 nebo BMW i7 navíc získáte balíček IONITY Plus s kupónem umožňujícím čerpat výhodu v podobě osvobození od základní ceny na dobu 12 měsíců. Speciální výhoda výhradně pro zákazníky s vozidlem BMW i7: bezplatné nabíjení v nabíjecí síti IONITY během zvýhodněného období.**

Propojené nabíjení: všechny funkce v aplikaci My BMW

Aplikace My BMW nabízí rozsáhlou škálu relevantních voleb a funkcí pro Vaše vozidlo. Při plánování delších cest můžete navrhnout cestu optimalizovanou pro nabíjení. Aplikace vám pomůže vybrat správné veřejné nabíjecí stanice, nabízí rozsáhlé volby filtrování a poskytuje podrobné informace o dostupnosti nabíjecích bodů a jejich cenách. Digitální ověření u nabíjecího bodu? Vaše aplikace My BMW se o vše postará. Kdykoli během svého každodenního programu můžete zkontrolovat stav nabití. Konec cesty/zpět doma – na řídicím panelu BMW Charging můžete vidět podrobné informace o svém veřejném nabíjení – to vše a mnohem víc prostřednictvím aplikace My BMW.

Často kladené otázky a odpovědi

Na našem webovém portálu můžete uplatnit i svůj kupón:

Přihlaste se ke svému zákaznickému účtu.
- Klikněte na „smlouva“
- Klikněte na „uplatnit kupón“
- Do prázdného pole kupónu zadejte číslo kódu
- Klikněte na „ověřit kupón“

Pokud potřebujete další pomoc, kontaktujte linku zákaznických služeb, kterou na webu najdete v sekci „kontaktovat podporu“ na stránce podpory.

Pokud nemůžete nabíjecí relaci zahájit, zvažte, prosím, následující doporučení:

Dopředu si v aplikaci zkontrolujte, zda je nabíjecí místo k dispozici nebo zda není mimo provoz.

Pro ověření prostřednictvím aplikace nejprve zkontrolujte, zda nabíjecí stanice podporuje ověření prostřednictvím aplikace nebo QR kódu. Tuto skutečnost zjistíte kliknutím na nabíjecí stanici ve vaší aplikaci. Pokud ověření podporuje, doporučujeme použít tlačítko „Start“ v aplikaci namísto skenování QR kódu umístěného na nabíjecí stanici.

V případě technických nebo fyzických potíží kontaktujte nejprve provozovatele nabíjecího místa. Servisní linku provozovatele najdete na nabíjecí stanici.

Pokud potíže přetrvávají, kontaktujte vaší linku zákaznických služeb, kterou na webu najdete v sekci „kontaktovat podporu“ na stránce podpory.

Do své faktury můžete nahlédnout a stáhnout si ji z našeho webového portálu:
Přihlaste se ke svému zákaznickému účtu.
- Klikněte na „faktura“
- Kliknutím na „ ⤓ “ si stáhnete PDF fakturu
- Kliknutím na soubor PDF si fakturu otevřete

Způsob úhrady si můžete změnit na našem webovém portálu.
Chcete-li změnit údaje o kreditní kartě nebo PayPal:
- Přihlaste se ke svému zákaznickému účtu
- Klikněte na „účet“
- Přejděte na „platební údaje“
- Klikněte vpravo na funkci upravit (ikonka tužky).

Zobrazit všechny často kladené otázky a odpovědi

image

Udržitelná e-mobilita díky zelené elektřině

Elektromobily jsou pouze tak ekologické, jako energie, kterou jsou nabitá. To je důvod, proč s BMW Charging děláme každé nabíjení tak udržitelné, jak je to jen možné.
Zjistit víc

BMW Charging: Celá nabídka nabíjecích služeb.

Ať už nabíjíte na cestě, doma nebo v práci – BMW Charging vám nabízí nejen neustále se rozrůstající síť infrastruktury ve všech regionech, ale také nabíjecí řešení vhodná pro váš domov nebo zaměstnání. Vše o našich wallboxech, nabíjecích kabelech a souvisejících službách, digitálních službách nabíjení a nabíjecích technologiích v našich vozidlech najdete na webové stránce BMW v sekci nabíjení.

Na webovou stránku

* Kompatibilita konektorů je závislá na modelu vozu.
** Všechny uvedené výhody se řídí nabídkami specifickými pro daný trh a typem modelu vozidla. Podrobné informace o výhodách pro nové vozidlo najdete pod odkazem https://bmw-public-charging.com/web/cs/bmw-cz/tariffs.