Radosť je Elektrická

Pridajte sa k jednej z najväčších verejných nabíjacích sietí v Európe a získajte prístup k 200 121 nabíjacím miestam.

Začíname

Objavte BMW Charging

1. Vyberte svoju tarifu

Zoznámte sa s našimi tarifami a ponukami balíkov a registrujte sa.

2. Aktivujte svoju BMW Charging Card

Aktivujte svoju kartu BMW Charging Card a stiahnite si aplikáciu My BMW, aby ste získali prístup k 200 121 nabíjacím miestam v Európe.

3. Preskúmajte našu sieť

Preskúmajte nabíjaciu infraštruktúru v blízkosti vašich osobných top lokalít pomocou našej mapy. Nájdite si svoj ďalší nabíjací bod cez BMW Maps vo vašom BMW alebo cez aplikáciu My BMW.

4. Spustiť nabíjanie

Spustite nabíjací proces so svojou kartou BMW Charging Card alebo aplikáciou My BMW. V závislosti od vozidla, jeho spôsobilosti a spôsobilosti nabíjacieho miesta sa váš nabíjací proces spustí vďaka funkcii Plug & Charge úplne automaticky!

1. Vyberte tarifu
2. Aktivujte kartu
3. Objavte sieť
4. Spustiť nabíjanie

Vyberte tarifu a získajte prístup k nabíjacím miestam v celej Európe.

To najlepšie z e-mobility

Nabíjajte kdekoľvek a kedykoľvek v celej Európe

Nabíjajte kdekoľvek na 200.121 nabíjacích miestach po celej Európe – s ekologickou energiou. V našej nabíjacej sieti sú pre Vás pripravené tie správne typy nabíjačiek pre Vaše BMW a na základe Vašich nastavení preferencií pri nabíjaní. IONITY HPC je tiež súčasťou rozsiahlej nabíjacej siete BMW Charging.

Tarify, balíka a špeciálne ponuky nabíjania pre nové vozidlá

Každý vodič BMW má nárok využívať službu BMW Charging a jej tarify, ktoré si zvolíte na základe Vaších preferencií.
Chystáte sa kúpiť si nové BMW? Potom môžete využívať rôzne výhody ponúkaných služieb pre Vaše vozidlo, ako je napríklad oslobodenie od 12-mesačného základného poplatku v tarife Active – takto môžete objaviovať výhody spojené s verejným nabíjaním. Naše úplne nové modely BMW prichádzajú s ďalšími špeciálnym službami zvýhodneniami.

Úplné pohodlie a transparentnosť

Maximálne pohodlie: Zaregistrujte sa raz a získajte prístup do celej siete nabíjacích staníc pomocou svojej karty BMW Charging Card alebo prostredníctvom aplikácie My BMW. V tarife Active nabíjate za jednu pevne stanovenú sadzbu za striedavý/jednosmerný prúd (vrátane VVN) na domácom trhu. Váš panel BMW Charging je Vaším transparentným miestom s úplným informáciami o Vašej histórii nabíjania a faktúrach (v jednej mene).

Nabíjanie pripojením: Všetko v aplikácii My BMW

Nájdite si správne verejné nabíjacie miesto, dorazte k nemu, overte svoju totožnosť... a začnite nabíjať. Preverte svoj stav nabitia na diaľku a pozrite si všetky interakcie spojené s nabíjaním vozidla pomocou panela BMW Charging. Všetky spomenuté služby a ešte viac funkcií aj pre domáce nabíjanie nájdete jednoducho v aplikácii My BMW.

Hľadajte nabíjacie miesta

200 121
Nabíjacie miesta*
-
Krajiny
-
Nabíjacie miesta* na Slovensku

Zadajte adresu a filtrujte relevantné nabíjacie body, aby ste našli najvhodnejšiu nabíjaciu stanicu v blízkosti často navštevovaných miest a skontrolujte ich dostupnosť.

Preskúmajte nabíjaciu sieť

Pridajte sa k nám dnes a nabíjajte svoje BMW kdekoľvek a kedykoľvek.

Začíname

FAQ

BMW Charging je nabíjacia služba, ktorá poskytuje jednoduchý a pohodlný prístup k verejnej nabíjacej infraštruktúre v sieti BMW Charging.
Umožňuje našim zákazníkom získať prístup k verejným nabíjacím staniciam rôznych prevádzkovateľov len s jednou zmluvou v domovskej krajine, ako aj v ostatných krajinách EÚ.

 

Zákazníci s vozidlami BMW majú exkluzívny prístup k službe a môžu využívať výhody špeciálnych ponúk pre nové vozidlá.
Môžete si vybrať medzi rôznymi tarifami (napr. tarifa Active s pevnými cenami za nabíjanie AC/DC) a voliteľne pridať balíčky určené pre CPO.

V rámci registračného procesu máte možnosť si zvoliť, či sa budete registrovať ako súkromná osoba alebo podnikateľský subjekt (právnická osoba) v kroku „Platobné detaily“ (platí pre všetky naše existujúce európske trhy).
Podnikateľské subjekty su povinné poskytnúť platné údaje o IČO a IČ DPH.
Vzhľad faktúry a jej obsah je rovnaký pre súkromné osoby aj právnické osoby, pri ktorých sa do PDF súboru faktúry pridá IČ DPH.
Z registrácie súkromných osôb nevyplývajú žiadne nevýhody.

Zmluvu môžete jednoducho zrušiť nasledovne:

  1. Prihláste sa do svojho účtu
  2. Prejdite do časti Zmluvy
  3. Vyberte zmluvu, ktorú chcete zrušiť
  4. Zrušte zmluvu

Pri zrušení zmluvy môžete tiež uviesť dôvod zrušenia, ktorý nám pomôže zlepšiť nami poskytované služby.

Upozorňujeme, že po ukončení zmluvy môžu nasledovať poplatky z dôvodu možného oneskoreného prijatia podrobností o nabíjaní od prevádzkovateľov nabíjacích staníc.
Okrem toho upozorňujeme, že po vypovedaní zmluvy bude zrušená aj platnosť vašej nabíjacej karty spojenej s touto zmluvou.

Ak si želáte svoj účet vymazať, postupujte nasledovne:

  • Uistite sa, že máte všetky vystavené faktúry uhradené.
  • Ukončite svoju zmluvu a zamknite svoju nabíjaciu kartu.

Ak sú splnené dve vyššie uvedené podmienky, potom systém účet automaticky vymaže po 180 dňoch.

Vezmite na vedomie: Sme si vedomí, že vo všeobecnosti máte právo na vymazanie svojich osobných údajov podľa nariadenia GDPR, ale v tomto momente a za predpokladu, že niekedy získame informácie o nabíjacích udalostiach s oneskorením niekoľkých mesiacov, nedokážeme vylúčiť, že neexistovali žiadne nabíjacie relácie, ktoré musíme vyfakturovať. Podľa nariadenia GDPR máme práve ponechať si vaše údaje na tento účel na obmedzený čas. Uisťujeme vás, že vaše údaje v prípade potreby použijeme len počas 180 dní po vypovedaní zmluvy a len na účely fakturácie.

V mimoriadnych prípadoch môžete kontaktovať našu zákaznícku podporu.

Zobraziť všetky FAQ

BMW Charging: Komplexná ponuka k téme nabíjania.

Či už nabíjate na cestách, doma alebo v práci – okrem neustále sa rozrastajúcej siete medziregionálnej infraštruktúry nabíjacích staníc ponúka BMW Charging aj individuálne riešenie nabíjania vhodné práve pre vás doma alebo v práci. Všetko o našich Wallboxoch, nabíjacích kábloch a súvisiacich servisných službách, službách digitálneho nabíjania a o technológiách nabíjania v našich vozidlách nájdete na našej webovej stránke BMW v časti Nabíjanie.

Na stránku

* Kompatibilita konektorov závisí od modelu auta.