"Zaļā" elektroenerģija katrā uzlādes procesā

Elektromobiļi var būt pilnībā videi draudzīgi tikai tad, ja to pamatā ir atjaunojamo energoresursu izmantošana. Tāpēc mēs cenšamies, lai katrs uzlādes process būtu pēc iespējas ilgtspējīgāks.

Sāciet

image

Kādēļ «zaļā» elektrība?

Lai elektromobilitāti veidotu patiesi ilgtspējīgu, ir svarīgi ņemt vērā visus vērtību radīšanas ķēdes posmus. Viens no svarīgākajiem faktoriem šajā gadījumā ir uzlādēšana.
image

Atjaunojamo energoresursu izmantošanas veicināšana

Tādēļ BMW Charging veicina atjaunojamās enerģijas izmantošanu un nodrošina, ka katrā uzlādes reizē ekvivalentu patērētās enerģijas daudzumu ievada strāvas tīklā «zaļās» elektroenerģijas veidā. Šo patērētās enerģijas daudzuma harmonizēšanu nodrošina ar tā sauktajiem izcelsmes garantijas apliecinājumiem.
image

Centralizēta sistēma

Izcelsmes garantijas apliecinājumi ir Eiropā iedibināta zaļās elektroenerģijas sertifikātu forma (tā sauktie enerģijas atribūtu sertifikāti - EAC), kas apliecina, kā un kur elektroenerģija ir ražota no atjaunojamiem energoresursiem. Tāpēc tos dēvē arī par elektrības "dzimšanas apliecību". Elektroenerģijas ražotājiem, kas rada elektroenerģiju no atjaunojamajiem energoresursiem, neatkarīgas reģistrācijas iestādes var izsniegt šādas izcelsmes garantijas apliecinājumus par saražotās un tīklā piegādātās elektroenerģijas daudzumu.
image

Atjaunojamie resursi

Mūsu partneri Digital Charging Solutions un ClimatePartner nodrošina, lai visas uzlādes no BMW Charging iegūtu un “atceltu“ (piem., atzīmētu kā izmantots) atbilstošu Izcelsmes garantijas apliecinājumu. Izcelsmes garantijas apliecinājums šeit garantē, ka elektrība no Eiropas atjaunojamās enerģijas rūpnīcas tika izmantota šajā tīklā. Tādējādi BMW Charging pilnībā atbalsta videi draudzīgus elektrības ieguves veidus.

Pievienojieties jau šodien un uzlādējiet savu BMW jebkurā vietā, jebkurā laikā.

Sāciet

BMW Charging: Viss uzlādes pakalpojumu klāsts.

Neatkarīgi no tā, vai veicat uzlādi uz ceļa, mājās vai darbā – BMW Charging piedāvā ne tikai pastāvīgi augošu uzlādes infrastruktūras tīklu, kas aptver visus reģionus, bet arī uzlādes risinājumu, kas ir piemērots tieši jums mājās vai darbā. Mūsu BMW mājaslapas sadaļā "Uzlāde" atradīsiet visu par mūsu sienas kārbām, uzlādes kabeļiem un saistītajiem pakalpojumiem, digitālajiem uzlādes pakalpojumiem un uzlādes tehnoloģijām mūsu transportlīdzekļos.

Uzzināt vairāk