Izpētiet BMW Charging

Uzziniet vairāk par mūsu pakalpojumiem

1

Reģistrēties BMW Charging

1. Izvēlieties tarifu, kas vislabāk atbilst jūsu braukšanas paradumiem un vajadzībām. Ja jums jau ir BMW ConnectedDrive pieteikšanās informācija, lūdzu, izmantojiet to. Pretējā gadījumā, lūdzu, izveidojiet jaunu kontu.

2. Norādiet nedaudz informācijas par jums un jūsu transportlīdzekli. Šī informācija galvenokārt tiek vākta, lai izveidotu jūsu kontu un nodrošinātu, ka saņemat piedāvājumus, kas atbilst jūsu transportlīdzeklim.

3. Izvēlieties vēlamo samaksas veidu.

4. Pasūtiet BMW Charging Card uzlādes karti vai, ja jums tāda jau ir, ievadiet kartes numuru. Varat izvēlēties aktivizēt līgumu tūlīt pat vai arī iestatīt konkrētu aktivizācijas datumu. Jūs saņemsiet pilnu līguma pārskatu. Ja viss ir pareizi, vienkārši noklikšķiniet uz «Apstiprināt».

2

Aktivizējiet savu BMW Charging Card karti un lejupielādējiet My BMW lietotni

Kad būsiet aktivizējis savu karti, BMW Charging pakalpojums jums būs pilnībā pieejams visā Eiropā vēlākais 24 stundu laikā. Tikmēr izmantojiet lietotni My BMW, lai autentificētos uzlādes punktā (vienkārši filtrējiet pēc lietotnes). Ar dažiem pilnībā elektriskajiem BMW modeļiem, pateicoties Plug & Charge, ir pilnībā novērsta nepieciešamība pēc autentifikācijas pie atbilstošajiem uzlādes punktiem. *

3

Iepazīt mūsu tīklu

Karte jums ļauj atrast uzlādes punktus gan mūsu lietotnē, gan tīmekļa vietnē. Izmantojiet kontakta tipu, uzlādes ātruma un pieejamības filtru. Apskatiet vērtējumus un atstājiet atsauksmes.

Jūs varat attēlot maršrutu uz vēlamo uzlādes staciju un uzsākt navigāciju tieši My BMW lietotnē.

Un, ja stacija piedāvā attālinātu uzlādi, jūs varat uzsākt arī šo procesu.

4

Sākt uzlādi

Atkarībā no uzlādes stacijas uzlādes procesu var sākt dažādos veidos, tādējādi nodrošinot maksimālu elastību. Filtrējiet pēc izvēlētās autentifikācijas metodes lietotnē My BMW.

BMW Charging Card: Identificējieties ar savu BMW Charging Card karti, turot to pie uzlādes stacijas, lai uzsāktu uzlādes procesu.

Digitālā autentifikācija: Sākt un pabeigt uzlādes procesu lietotnē My BMW, izmantojot "Scan & Charge" (QR koda skenēšana identifikācija) vai "Select & Charge" (konkrēta uzlādes punkta izvēle).

Plug & Charge: Ar mūsu jaunākās paaudzes pilnībā elektriskajiem BMW automobiļiem, pateicoties Plug & Charge, ir pilnībā novērsta nepieciešamība pēc autentifikācijas pie piemērotiem uzlādes punktiem. Vienkārši pievienojiet un sāciet uzlādi.

Pievienojieties jau šodien un uzlādējiet savu BMW jebkurā vietā, jebkurā laikā.

Sāciet

Uzziniet vairāk par elektroautomobiļu uzlādi

Uzlādes ilgums

Uzlādes procesa ilgums ir atkarīgs no dažādiem faktoriem: akumulatora ietilpības un līmeņa, transportlīdzekļa uzlādes veiktspējas, kā arī uzlādes stacijas ātruma un jaudas.
Elektriskos transportlīdzekļus var uzlādēt, izmantojot:
- Maiņstrāva (AC) ar maksimālo jaudu 22 kW. Tas ir piemērots PHEV un BEV automobiļiem.
- Līdzstrāvas (DC), kas pazīstama arī kā ātrā uzlāde, kuras jauda sākas no 50 kW. Tas ir piemērots tikai BEV automobiļiem.
- Lieljaudas uzlāde (HPC) ir nākamās superātrās paaudzes līdzstrāvas uzlādes tehnoloģija, kuras jauda sākas no 150 kW.

Ko tas nozīmē, runājot par BMW?
Pilnībā elektriskais BMW i4 ērti sasniedz pilnu jaudu aptuveni 8,25 stundās, piemēram, ar publisku maiņstrāvas lādētāju, bet ar HPC lādētāju, piemēram, mūsu stratēģiskā partnera IONITY lādētāju, tikai 10 minūšu uzlāde ļauj nobraukt līdz pat 164 km.

Spraudņu veidi un kabeļi

Ir pieejami dažādi spraudņu veidi. Maiņstrāvas stacijās visbiežāk izmanto 2. tipa spraudņus, taču dažās ir arī 1. tipa spraudņi. Līdzstrāvas stacijām ir ccs vai CHAdeMO spraudņi. Eiropas automobiļu ražotāji izmanto ccs standartu. 
Maiņstrāvas uzlādei jums būs jāņem līdzi savs 3. režīma kabelis, jo lielākajai daļai staciju nav pievienots savs. Līdzstrāvas lādētājiem tas nav nepieciešams, jo tiem ir pievienots fiksēts kabelis. 

Ko tas nozīmē, runājot par BMW?
Jums nav ne par ko jāuztraucas. Jūsu BMW jau ir aprīkots ar piemērotu bāzes komplektu mājas un publiskajai uzlādei, ieskaitot jūsu transportlīdzeklim un reģionam piemērotus kabeļus. Un... jūsu BMW zina, kuri uzlādes punkti un savienotāji (2. tipa un/vai CCS) ir piemēroti jūsu transportlīdzekļa tipam, un pēc noklusējuma piemēro pareizos filtrus BMW kartēs un lietotnē My BMW. 

Uzlādes punkti

Publiskās uzlādes infrastruktūra Eiropā stabili turpina attīstīties. Visā Eiropā ir simtiem uzlādes punktu operatoru (CPO). Papildus uzlādes iespējām pilsētas centrā visas lielākās automaģistrāles tagad ir aprīkotas ar ātrās uzlādes iespējām - parasti lieljaudas uzlādi (HPC) - saprātīgos attālumos.
Lai individuāli piekļūtu šim plašajam uzlādes iespēju skaitam, ir diezgan sarežģīti izveidot kontus pie visiem dažādajiem uzlādes punktu operatoriem un sekot līdzi piekļuves līdzekļiem, cenām, kontiem un rēķiniem.

Ko tas nozīmē, runājot par BMW Charging?
BMW Charging apvieno lielāko daļu uzlādes punktu operatoru visā Eiropā un nepārtraukti pievieno jaunus dalībniekus un piedāvājumus. Tāpēc ar vienu līgumu jūs varat ērti piekļūt visam tīklam, kas aptver maiņstrāvu un līdzstrāvu, tostarp HPC. Apskatiet mūsu karti, lai redzētu visus uzlādes punktus, kas atrodas mūsu tīklā un jūsu bieži apmeklētā apskates punkta tuvumā.

Elektriskā transportlīdzekļa uzlāde

Ierodoties pie uzlādes stacijas, jūs autentificējat sevi ar piemērotu uzlādes karti, izmantojot lietotni vai citus digitālos/tehniskos risinājumus. Atkarībā no uzlādes punkta operatora (CPO) vispirms jāatbloķē uzlādes punkts vai jāpievieno transportlīdzeklis.
Kolīdz uzlādes kabelis ir pieslēgts, tas pirms uzlādes sākuma abās pusēs tiek droši nobloķēts. Tas paliek bloķēts, kamēr uzlādes process nav izbeigts. Uzlādes process tiek pārtraukts vai nu nolasot autentifikācijas līdzekli, vai vienkārši atbloķējot automašīnu. Atvienojiet kabeli. Gatavs.

Ko tas nozīmē, runājot par BMW/BMWCharging?
Jūsu BmW Charging karte vai My BMW lietotne ir jūsu atslēga uz plašu uzlādes punktu tīklu visā Eiropā. Jūs ātri pamanīsiet nelielas procesu atšķirības atkarībā no CPO. Pārtrauciet uzlādes procesu attālināti, izmantojot My BMW lietotni, vai vienkārši atbloķējiet transportlīdzekli.

Izmaksas un tarifi

Atkarībā no attiecīgā uzlādes punktu operatora (CPO) un/vai e-mobilitātes pakalpojumu sniedzēja (EMP) piedāvājuma ir dažādi cenu modeļi un sastāvdaļas. Cenas var būt par minūti vai par kWh un var atšķirties atkarībā no laika. Dažkārt cenas ievērojami atšķiras atkarībā no CPO, un tām piemēro papildu cenu komponentus (piemēram, bloķēšanas maksu).
Ja izmantojat EMP, kas apvieno dažādu CPO piekļuvi uzlādes punktiem, varat piekļūt plašam tīklam, izbaudot ērtību un arī standartizētas cenu veidošanas iespējas. Jūs varat izmantot publisko maksas iekasēšanu par elastīgu cenu (cenu un izcenošanas modeli nosaka atsevišķs CPO) vai fiksētu cenu (vienotas cenas un cenu komponenti attiecas uz visiem piedāvājumā iekļautajiem CPO).

Ko tas nozīmē, runājot par BMW Charging?
Ar BMW Charging un aktīvo tarifu jūs varat ērti uzlādēt akumulatoru dažādos CPO visā Eiropā - par vienu pievilcīgu fiksētu AC/DC tarifu. Likme tiek optimizēta katram tirgum, pamatojoties uz vietējām enerģijas tirgus cenām.

image

Ilgtspējīga e-mobilitāte, izmantojot zaļo enerģiju

Elektroautomobiļi ir tikai tik draudzīgi videi, cik draudzīga ir enerģija, ar ko tie tiek uzlādēti. Tāpēc mēs esam apņēmušies uzlādes sesiju padarīt pēc iespējas ilgtspējīgāku.

Uzzināt vairāk

BMW Charging: Viss uzlādes pakalpojumu klāsts.

Neatkarīgi no tā, vai veicat uzlādi uz ceļa, mājās vai darbā – BMW Charging piedāvā ne tikai pastāvīgi augošu uzlādes infrastruktūras tīklu, kas aptver visus reģionus, bet arī uzlādes risinājumu, kas ir piemērots tieši jums mājās vai darbā. Mūsu BMW mājaslapas sadaļā "Uzlāde" atradīsiet visu par mūsu sienas kārbām, uzlādes kabeļiem un saistītajiem pakalpojumiem, digitālajiem uzlādes pakalpojumiem un uzlādes tehnoloģijām mūsu transportlīdzekļos.

Uzzināt vairāk

* Sākot no BMW i5, daudzi pilnībā elektriskie BMW modeļi būs aprīkoti ar Plug & Charge funkciju.