BMW Charging. Viegli. Jebkurā laikā. Jebkur.

Izbaudiet nevainojamu e-mobilitāti, pateicoties četrām galvenajām priekšrocībām. Tās norādītas tālāk!

Sāciet

Pilnīgi caurskatāmas cenas

Uzlāde bez robežām 200.121 uzlādes punktos visā Eiropā. Jebkuram lietošanas gadījumam un jebkuram transportlīdzeklim - jūs gaida pareizais uzlādes režīms un ātrums. Simtiem uzlādes punktu operatoru (CPO) ir daļa no mūsu ievērojamā un nepārtraukti augošā BMW Charging punktu tīkla. Tostarp arī BMW stratēģiskais partneris IONITY ar savu plašo lieljaudas uzlādes tīklu. Ar BMW Charging jūs uzlādējat ar 100% zaļo strāvu - pilnībā ilgtspējīgi jebkurā vietā un jebkurā laikā.

Absolūti ērta uzlāde

BMW Charging ir jūsu personīgais ērtību un caurskatāmības risinājums. Jūs reģistrējaties vienu reizi, lai piekļūtu visam BMW Charging tīklam, izmantojot BMW Charging karti vai My BMW lietotni. Izmantojot aktīvo tarifu, jūs varēsiet izmantot vienu pārredzamu fiksētu AC/DC (ieskaitot HPC) tarifu - jūs vienmēr zināsiet vienu atbilstošu cenu visā jūsu vietējā tirgū un pēc ātras pārbaudes uzzināsiet vietēji optimizētu tarifu citās Eiropas valstīs. Jūsu BMW uzlādes informācija ir atrodama jūsu bMW Charging panelī, izmantojot tīmekļa vietni vai lietotni My BMW. Reizi mēnesī mēs jums nosūtīsim apkopotu rēķinu ar detalizētu informāciju par jūsu publiskās uzlādes vēsturi.

Šķērsojiet robežas ar vienu līgumu

Jebkurš BMW elektromobiļa īpašnieks var izmantot BMW Charging vispārējās priekšrocības. Aktīvos un elastīgos tarifus varat izvēlēties atkarībā no savām lietošanas vēlmēm.
Jums ir paveicies (būt) pavisam jauna elektriskā BMW īpašniekam? Apsveicam! Jebkuram jaunam elektriskajam BMW automobilim tiek piešķirts 12 mēnešu kupons aktīvajam tarifam bez bāzes maksas. Tāpēc nevajag pārdomāt - izpētiet savus publiskās uzlādes paradumus, izmantojot pievilcīgas fiksētās likmes. Jebkurš jauns BMW iX3, iX, i4 vai i7 papildus saņem IONITY Plus paketi ar 12 mēnešu kuponu bez bāzes maksas.

Vienā acu uzmetienā

Lietotne My BMW App ir jūsu pavadonis plašam svarīgu transportlīdzekļa funkciju un funkcionalitāšu klāstam. Plānojot garākus braucienus, paredziet uzlādei optimizētu maršrutu. Lietotne palīdz izvēlēties pareizās publiskās uzlādes vietas, piedāvājot plašas filtrēšanas iespējas un sniedzot informāciju par uzlādes punktu pieejamību un cenām. Digitālā autentifikācija uzlādes punktā? Jūsu lietotne My BMW par to parūpēsies! Jebkurā laikā pārbaudiet uzlādes stāvokli, veicot savus ikdienas darbus. Brauciena beigas/atgriešanās mājās - BMW Charging panelis parāda jūsu publiskās uzlādes informāciju - tas viss un vēl vairāk, izmantojot My BMW lietotni.

BUJ

Kuponu varat izmantot mūsu tīmekļa portālā:
Piesakieties klienta kontā.
- Noklikšķiniet uz "Līgums"
- Noklikšķiniet uz "Izmantot kuponu"
- Ierakstiet koda numuru kupona tukšajā vietā
- Noklikšķiniet uz "Pārbaudīt kuponu"
Ja jums nepieciešama papildu palīdzība, lūdzu, sazinieties ar klientu dienestu — tā kontaktinformācija ir redzama tīmekļa vietnes sadaļā “Sazināties ar atbalsta dienestu”.

Ja neizdodas sākt uzlādes sesiju, lūdzu, ņemiet vērā šādus ieteikumus:
Laicīgi pārbaudiet lietotnē, vai uzlādes stacija ir pieejama vai šobrīd nedarbojas.
Ja vēlaties apstiprinājumu veikt ar lietotni, lūdzu, vispirms pārbaudiet, vai uzlādes stacija atbalsta apstiprinājumu ar lietotni vai QR kodu. To varat noskaidrot, noklikšķinot uz uzlādes stacijas lietotnes vidē. Ja tā atbalsta šādu iespēju, ieteicams izmantot lietotnes pogu “Sākt”, nevis skenēt uzlādes stacijā izvietoto QR kodu.
Ja rodas tehniskas vai fiziskas problēmas, lūdzu, vispirms sazinieties ar uzlādes stacijas operatoru. Operatora telefona numurs ir norādīts uz uzlādes stacijas.
Ja problēmu tomēr neizdodas atrisināt, lūdzu, sazinieties ar klientu dienestu — tā kontaktinformācija ir redzama tīmekļa vietnes sadaļā “Sazināties ar atbalsta dienestu”.

Rēķinu varat apskatīt un lejupielādēt mūsu tīmekļa portālā:
Pierakstieties klienta kontā.
- Noklikšķiniet uz "Rēķins"
- Noklikšķiniet uz " ⤓ ", lai lejupielādētu rēķinu PDF formātā
- Noklikšķiniet uz PDF faila, lai to atvērtu

Maksājuma metodi var nomainīt mūsu tīmekļa portālā.
Lai nomainītu kredītkartes vai PayPal informāciju:
- Pierakstieties klienta kontā
- Noklikšķiniet uz "Konts"
- Ritiniet līdz "Samaksas informācija"
- Noklikšķiniet uz rediģēšanas funkcijas labajā pusē (zīmuļa ikona).

Apskatiet visus BUJ

image

Ilgtspējīga e-mobilitāte, izmantojot zaļo strāvu

Elektroautomobiļi ir tikai tik draudzīgi videi, cik draudzīga ir enerģija, ar ko tie tiek uzlādēti. Tāpēc mēs esam apņēmušies katru uzlādes sesiju padarīt pēc iespējas ilgtspējīgu.
Uzzināt vairāk

BMW Charging: Viss uzlādes pakalpojumu klāsts.

Neatkarīgi no tā, vai veicat uzlādi uz ceļa, mājās vai darbā – BMW Charging piedāvā ne tikai pastāvīgi augošu uzlādes infrastruktūras tīklu, kas aptver visus reģionus, bet arī uzlādes risinājumu, kas ir piemērots tieši jums mājās vai darbā. Mūsu BMW mājaslapas sadaļā "Uzlāde" atradīsiet visu par mūsu sienas kārbām, uzlādes kabeļiem un saistītajiem pakalpojumiem, digitālajiem uzlādes pakalpojumiem un uzlādes tehnoloģijām mūsu transportlīdzekļos.

Uzzināt vairāk

* Savienotāju saderība ir atkarīga no automašīnas modeļa.