BMW Charging. Viegli. Jebkurā laikā. Jebkur.

Izbaudiet nevainojamu e-mobilitāti, pateicoties četrām galvenajām priekšrocībām. Tās norādītas tālāk!

Sāciet

Uzlādējiet jebkurā vietā un jebkurā laikā visā Eiropā

Uzlāde bez robežām 200.121 uzlādes punktos* visā Eiropā. Jebkuram lietošanas gadījumam un jebkuram transportlīdzeklim - jūs gaida pareizais uzlādes režīms un ātrums. Simtiem uzlādes punktu operatoru (CPO) ir daļa no mūsu ievērojamā un nepārtraukti augošā BMW Charging punktu tīkla. Tostarp arī BMW stratēģiskais partneris IONITY ar savu plašo lieljaudas uzlādes tīklu. Ar BMW Charging jūs uzlādējat ar zaļo strāvu - pilnībā ilgtspējīgi jebkurā vietā un jebkurā laikā.

Pilnīga ērtība un caurskatāmība

BMW Charging ir jūsu personīgais ērtību un caurskatāmības risinājums. Jūs reģistrējaties vienu reizi, lai piekļūtu visam BMW Charging tīklam, izmantojot BMW Charging Card vai My BMW lietotni. Izmantojot aktīvo tarifu, jūs varēsiet izmantot vienu pārredzamu fiksētu AC/DC (ieskaitot HPC) tarifu - jūs vienmēr zināsiet vienu atbilstošu cenu visā jūsu vietējā tirgū un pēc ātras pārbaudes uzzināsiet vietēji optimizētu tarifu citās Eiropas valstīs. Jūsu BMW uzlādes informācija ir atrodama jūsu BMW Charging panelī, izmantojot tīmekļa vietni vai lietotni My BMW. Reizi mēnesī mēs jums nosūtīsim apkopotu rēķinu ar detalizētu informāciju par jūsu publiskās uzlādes vēsturi.

Tarifi, paketes un īpašie piedāvājumi jaunu transportlīdzekļu uzlādei

Katrs BMW elektriskā automobiļa īpašnieks var baudīt BMW Charging sniegtās priekšrocības. Jūs varat izvēlēties tarifu Active vai Flex atkarībā no saviem lietošanas paradumiem.
Vai esat laimīgais pavisam jauna BMW elektriskā automobiļa īpašnieks? Apsveicam! Kopā ar katru jauno BWM elektrisko automobili jūs saņemsiet kuponu, kas ļaus 12 mēnešus lietot tarifu Active bez pamatmaksas. Tāpēc nevilcinieties ar lēmumu un sāciet izmantot pievilcīgo vienoto tarifu publiskās uzlādes stacijās. Katram jaunajam pilnībā elektriskajam BMW tiek nodrošināta arī IONITY Plus komplektācija uz 12 mēnešiem bez pamatmaksas. Īpašs piedāvājums tikai BMW i7 īpašniekiem: Priekšrocību darbības laikā varēsiet veikt bezmaksas uzlādi IONITY tīklā.**

Savienotā uzlāde: Viss My BMW lietotnē

Lietotne My BMW App ir jūsu pavadonis plašam svarīgu transportlīdzekļa funkciju un funkcionalitāšu klāstam. Plānojot garākus braucienus, paredziet uzlādei optimizētu maršrutu. Lietotne palīdz izvēlēties pareizās publiskās uzlādes vietas, piedāvājot plašas filtrēšanas iespējas un sniedzot informāciju par uzlādes punktu pieejamību un cenām. Digitālā autentifikācija uzlādes punktā? Jūsu lietotne My BMW par to parūpēsies! Jebkurā laikā pārbaudiet uzlādes stāvokli, veicot savus ikdienas darbus. Brauciena beigas/atgriešanās mājās - BMW Charging panelis parāda jūsu publiskās uzlādes informāciju - tas viss un vēl vairāk, izmantojot My BMW lietotni.

BUJ

Kuponu var izmantot divos veidos: tieši reģistrācijas laikā vai vēlāk klientu zonā.
Reģistrācijas laikā:
Pēdējā reģistrācijas solī laukā "Kuponi" varat ievadīt kupona kodu.
Klientu zonā:

Piesakieties savā klienta kontā.
- Dodieties uz sadaļu "Līgumi".
- Dodieties uz sadaļu "Pievienot kuponu".
- Bezmaksas kupona laukā ievadiet savu koda numuru.
- Dodieties uz sadaļu "Pārbaudīt kuponu".

Ja jums ir nepieciešama papildu palīdzība, sazinieties ar Klientu apkalpošanas dienestu, kura kontaktinformācija ir atrodama mūsu tīmekļa vietnes atbalsta sadaļā "Sazināties ar atbalsta dienestu".

Ja neizdodas sākt uzlādes sesiju, lūdzu, ņemiet vērā šādus ieteikumus:

Laicīgi pārbaudiet lietotnē, vai uzlādes stacija ir pieejama vai šobrīd nedarbojas.

Ja vēlaties apstiprinājumu veikt ar lietotni, lūdzu, vispirms pārbaudiet, vai uzlādes stacija atbalsta apstiprinājumu ar lietotni vai QR kodu. To varat noskaidrot, noklikšķinot uz uzlādes stacijas lietotnes vidē. Ja tā atbalsta šādu iespēju, ieteicams izmantot lietotnes pogu “Sākt”, nevis skenēt uzlādes stacijā izvietoto QR kodu.

Ja rodas tehniskas vai fiziskas problēmas, lūdzu, vispirms sazinieties ar uzlādes stacijas operatoru. Operatora telefona numurs ir norādīts uz uzlādes stacijas.

Ja problēmu tomēr neizdodas atrisināt, lūdzu, sazinieties ar klientu dienestu — tā kontaktinformācija ir redzama tīmekļa vietnes sadaļā “Sazināties ar atbalsta dienestu”.

Rēķinu varat apskatīt un lejupielādēt mūsu tīmekļa portālā:
Pierakstieties klienta kontā.
- Noklikšķiniet uz "Rēķins"
- Noklikšķiniet uz " ⤓ ", lai lejupielādētu rēķinu PDF formātā
- Noklikšķiniet uz PDF faila, lai to atvērtu

Maksājuma metodi var nomainīt mūsu tīmekļa portālā.
Lai nomainītu kredītkartes vai PayPal informāciju:
- Pierakstieties klienta kontā
- Noklikšķiniet uz "Konts"
- Ritiniet līdz "Samaksas informācija"
- Noklikšķiniet uz rediģēšanas funkcijas labajā pusē (zīmuļa ikona).

Apskatiet visus BUJ

image

Ilgtspējīga e-mobilitāte, izmantojot zaļo enerģiju

Elektroautomobiļi ir tikai tik draudzīgi videi, cik draudzīga ir enerģija, ar ko tie tiek uzlādēti. Tāpēc mēs esam apņēmušies uzlādes sesiju padarīt pēc iespējas ilgtspējīgāku.
Uzzināt vairāk

BMW Charging: Viss uzlādes pakalpojumu klāsts.

Neatkarīgi no tā, vai veicat uzlādi uz ceļa, mājās vai darbā – BMW Charging piedāvā ne tikai pastāvīgi augošu uzlādes infrastruktūras tīklu, kas aptver visus reģionus, bet arī uzlādes risinājumu, kas ir piemērots tieši jums mājās vai darbā. Mūsu BMW mājaslapas sadaļā "Uzlāde" atradīsiet visu par mūsu sienas kārbām, uzlādes kabeļiem un saistītajiem pakalpojumiem, digitālajiem uzlādes pakalpojumiem un uzlādes tehnoloģijām mūsu transportlīdzekļos.

Uzzināt vairāk

* Savienotāju saderība ir atkarīga no automašīnas modeļa.
** Visas norādītās priekšrocības ir specifisku tirgus piedāvājumu un transportlīdzekļa modeļa veida subjekts. Lai iegūtu informāciju par jaunu transportlīdzekļu priekšrocībām, uz kuriem tās attiecas, skatiet https://bmw-public-charging.com/web/lv/bmw-lv/tariffs.