BMW Charging. Viegli. Jebkurā laikā. Jebkur.

Izbaudiet nevainojamu e-mobilitāti, pateicoties četrām galvenajām priekšrocībām. Tās norādītas tālāk!

Sāciet

Uzlādējiet jebkurā vietā un jebkurā laikā visā Eiropā

Uzlāde bez robežām 200.121 uzlādes punktos* visā Eiropā. Jebkuram lietošanas gadījumam un jebkuram transportlīdzeklim - jūs gaida pareizais uzlādes režīms un ātrums. Simtiem uzlādes punktu operatoru (CPO) ir daļa no mūsu ievērojamā un nepārtraukti augošā BMW Charging punktu tīkla. Tostarp arī BMW stratēģiskais partneris IONITY ar savu plašo lieljaudas uzlādes tīklu. Ar BMW Charging jūs uzlādējat ar zaļo strāvu - pilnībā ilgtspējīgi jebkurā vietā un jebkurā laikā.

Pilnīga ērtība un caurskatāmība

BMW Charging ir jūsu personīgais ērtību un caurskatāmības risinājums. Pēc vienreizējas reģistrācijas jūs varat piekļūt BMW Charging tīklam, izmantojot BMW Charging Card karti, lietotni My BMW vai vienkārši pieslēdzot savu pilnībā elektrisko BMW**. Izmantojot aktīvo tarifu, jūs varēsiet izmantot vienu pārredzamu fiksētu AC/DC (ieskaitot HPC) tarifu - jūs vienmēr zināsiet vienu atbilstošu cenu visā jūsu vietējā tirgū un pēc ātras pārbaudes uzzināsiet vietēji optimizētu tarifu citās Eiropas valstīs. Jūsu BMW uzlādes informācija ir atrodama jūsu BMW Charging panelī, izmantojot tīmekļa vietni vai lietotni My BMW. Reizi mēnesī mēs jums nosūtīsim apkopotu rēķinu ar detalizētu informāciju par jūsu publiskās uzlādes vēsturi.

Tarifi, paketes un īpašie piedāvājumi jaunu transportlīdzekļu uzlādei

Katrs BMW elektriskā automobiļa īpašnieks var baudīt BMW Charging sniegtās priekšrocības. Jūs varat izvēlēties tarifu Active vai Flex atkarībā no saviem lietošanas paradumiem.
Vai esat laimīgais pavisam jauna BMW elektriskā automobiļa īpašnieks? Apsveicam! Kopā ar katru jauno BWM elektrisko automobili jūs saņemsiet kuponu, kas ļaus 12 mēnešus lietot tarifu Active bez pamatmaksas. Tāpēc nevilcinieties ar lēmumu un sāciet izmantot pievilcīgo vienoto tarifu publiskās uzlādes stacijās. Katram jaunajam pilnībā elektriskajam BMW tiek nodrošināta arī IONITY Plus komplektācija uz 12 mēnešiem bez pamatmaksas. ***

Savienotā uzlāde: Viss My BMW lietotnē

Lietotne My BMW App ir jūsu pavadonis plašam svarīgu transportlīdzekļa funkciju un funkcionalitāšu klāstam. Plānojot garākus braucienus, paredziet uzlādei optimizētu maršrutu. Lietotne palīdz izvēlēties pareizās publiskās uzlādes vietas, piedāvājot plašas filtrēšanas iespējas un sniedzot informāciju par uzlādes punktu pieejamību un cenām. Digitālā autentifikācija uzlādes punktā? Jūsu lietotne My BMW par to parūpēsies! Jebkurā laikā pārbaudiet uzlādes stāvokli, veicot savus ikdienas darbus. Brauciena beigas/atgriešanās mājās - BMW Charging panelis parāda jūsu publiskās uzlādes informāciju - tas viss un vēl vairāk, izmantojot My BMW lietotni.

BUJ

  • Starptautiska uzlāde bez papildu kartēm vai papildu līgumiem ar citiem pakalpojumu sniedzējiem.
  • Viens no lielākajiem tīkliem visā Eiropā.
  • Pievilcīgas un pilnībā pārskatāmas uzlādes cenas (Active tarifs) un uzlādes sesijas tiešsaistē un ikmēneša rēķinā.
  • Pastāvīga pilnveide, ieviešot novatoriskas funkcijas.
  • BMW Charging integrē uzlādes punktu datus no dažādiem avotiem, standartizē tos un pastāvīgi uzlabo datu kvalitāti, balstoties uz daudzu gadu pieredzi.

Mūsu piedāvātais produkts nodrošina piekļuvi vienam no lielākajiem tīkliem Eiropā. Tas ir pieejams vairākās valstīs, tāpēc uzlādi varēsiet veikt jebkurā tīkla stacijā.

Lietotne ir ļoti viegli lietojama. Īsumā: pēc pieteikšanās varat izvēlēties no tūkstošiem uzlādes punktu, filtrēt tos, saņemt norādes uz uzlādes punktu adresi, kā arī sākt un beigt uzlādes sesijas.
Iespējams arī aplūkot sava konta un līguma datus, izveidot iecienītākos un veikt vēl daudz ko citu!

 

Lejupielādējiet lietotni no Apple Store: https://apps.apple.com/lv/app/my-bmw/id1519034860?l=lv
Lejupielādējiet lietotni no Google Store: https://play.google.com/store/apps/details?id=de.bmw.connected.mobile20.row

Šis ir Jūsu fiziskās autentifikācijas līdzeklis, lai varētu uzlādēt savu automašīnu mūsu uzlādes stacijās. Esot izvēlētajā stacijā, vienkārši pietuviniet savu karti nolasīšanas iekārtai, un pēc tam būs iespējams uzsākt / apturēt uzlādes sesijas.
Meklējot staciju, kurās iespējama autentificēšanās ar uzlādes karti, lietotnē vai mūsu tīmekļvietnē varat iestatīt šādu uzlādes staciju atlasīšanas filtru.

Apskatiet visus BUJ

image

Ilgtspējīga e-mobilitāte, izmantojot zaļo enerģiju

Elektroautomobiļi ir tikai tik draudzīgi videi, cik draudzīga ir enerģija, ar ko tie tiek uzlādēti. Tāpēc mēs esam apņēmušies uzlādes sesiju padarīt pēc iespējas ilgtspējīgāku.
Uzzināt vairāk

BMW Charging: Viss uzlādes pakalpojumu klāsts.

Neatkarīgi no tā, vai veicat uzlādi uz ceļa, mājās vai darbā – BMW Charging piedāvā ne tikai pastāvīgi augošu uzlādes infrastruktūras tīklu, kas aptver visus reģionus, bet arī uzlādes risinājumu, kas ir piemērots tieši jums mājās vai darbā. Mūsu BMW mājaslapas sadaļā "Uzlāde" atradīsiet visu par mūsu sienas kārbām, uzlādes kabeļiem un saistītajiem pakalpojumiem, digitālajiem uzlādes pakalpojumiem un uzlādes tehnoloģijām mūsu transportlīdzekļos.

Uzzināt vairāk

* Savienotāju saderība ir atkarīga no automašīnas modeļa.
** Sākot no BMW i5, daudzi pilnībā elektriskie BMW modeļi būs aprīkoti ar Plug & Charge funkciju. Viss, kas jums jādara, ir jāpievieno transportlīdzeklis autorizētā uzlādes stacijā, un viss ir gatavs. Uzlāde sāksies automātiski. Arī savu BMW i7 varat aprīkot ar Plug & Charge. Par to, lūdzu, sazinieties ar vietējo pārdošanas konsultantu.
*** Visas norādītās priekšrocības ir specifisku tirgus piedāvājumu un transportlīdzekļa modeļa veida subjekts. Lai iegūtu informāciju par jaunu transportlīdzekļu priekšrocībām, uz kuriem tās attiecas, skatiet https://bmw-public-charging.com/web/lv/bmw-lv/tariffs.