BMW Charging. Jednoducho. Kedykoľvek. Kdekoľvek.

Užite si plynulú e-mobilitu vďaka štyrom hlavným výhodám. Pozrite si ich nižšie!

Začíname

Nabíjajte kdekoľvek a kedykoľvek v celej Európe

Nabíjanie bez hraníc na 200.121 nabíjacích miestach* po celej Európe. Pre každý prípad použitia a pre každé vozidlo na Vás čaká ten správny typ nabíjacieho režimu a rýchlosti. Stovky prevádzkovateľov nabíjacích staníc (PNS) sú súčasťou našej neustále a stabilne sa rozširujúcej siete BMW Charging. Takým je aj strategický partner BMW IONITY so svojou rozsiahlou vysokovýkonnou nabíjacou sieťou. S BMW Charging nabíjate so zelenou elektrinou – úplne udržateľne kdekoľvek a kedykoľvek.

Úplné pohodlie a transparentnosť

BMW Charging je Vaším osobným univerzálnym riešením plným pohodlia a transparentnosti. Po jednorazovej registrácii získate vďaka karte BMW Charging Card, prostredníctvom aplikácie My BMW alebo aj pripojením svojho plne elektrického vozidla BMW** prístup do siete BMW Charging. V tarife Active využívate výhody jednej transparentnej pevnej sadzby za striedavý/jednosmerný prúd (vrátane VVN), vždy budete poznať jednu relevantnú cenu na celom miestnom trhu a po rýchlej kontrole aj lokálne optimalizovanú sadzbu v ostatných európskych krajinách. Podrobnosti o službe BMW Charging nájdete na paneli BMW Charging alebo v aplikácii My BMW. Raz za mesiac vám pošleme súhrnnú faktúru s podrobne uvedenou históriou Vášho verejného nabíjania.

Tarify, balíka a špeciálne ponuky nabíjania pre nové vozidlá

Každý majiteľ elektromobilu BMW má nárok na všeobecné výhody služby BMW Charging. Môžete si vybrať z taríf Active a Flex v závislosti od Vašich preferencií používania.
Máte to šťastie, že ste majiteľom úplne nového elektromobilu BMW? Gratulujeme! Každý nový elektromobil BMW sa dodáva spolu s poukážkou na bezplatný 12-mesačný základný poplatok pre tarifu Active. Nemusíte viac rozmýšľať – zvyknite si na verejné nabíjanie a získajte atraktívne pevné sadzby. Každé nové plne elektrické vozidlo BMW získa dodatočne balík IONITY Plus na 12 mesiacov bez základného poplatku. ***

Nabíjanie pripojením: Všetko v aplikácii My BMW

Aplikácia My BMW je Vaším spoločníkom s obrovským množstvom vhodných funkcií pre vozidlo. Počas plánovania dlhších ciest si navrhnite optimalizovanú trasu s ohľadom na nabíjanie. Aplikácia Vám pomôže vybrať tie správne miesta pre verejné nabíjanie a ponúka obrovské možnosti filtrovania a podrobností o dostupnosti jednotlivých nabíjacích miest a ich cenách. Je na nabíjacej stanici potrebné digitálne overenie totožnosti? Žiadny problém vďaka aplikácie My BMW. Pozrite si svoj prehľad nabíjania kedykoľvek chcete. Po návrate z výletu/pracovnej cesty – panel BMW Charging Vám ukáže podrobnosti o Vašom verejnom nabíjaní – toto všetko a oveľa viac v aplikácii My BMW.

FAQ

  • Medzinárodné nabíjanie bez potreby vlastniť viacero kariet alebo doplnkové zmluvy s ostatnými poskytovateľmi.
  • Jedna z najväčších sietí v celej Európe.
  • Atraktívne a úplne transparentné ceny nabíjania (tarifa Active) a nabíjacie relácie – online a na mesačnej faktúre.
  • Nepretržitý vývoj vďaka inovatívnym funkciám.
  • BMW Charging zahŕňa nabíjacie body z rôznych zdrojov, štandardizuje ich a nepretržite zlepšuje kvalitu údajov na základe mnohoročných skúseností.

Vďaka nášej službe máte prístup k jednej z najväčších sietí v Európe. Naša sieť je dostupná cezhranične, takže nabíjať môžete na každej stanici v našej sieti.

Používanie aplikácie je veľmi jednoduché. V skratke: Po prihlásení si môžete vybrať zo stoviek nabíjacích miest, filtrujte ich, získajte navigáciu k adrese nabíjacieho miesta a tiež spustite a ukončite nabíjacie relácie.
Tiež sa môžete pozrieť do svojho účtu a na podrobnosti k zmluve, vytvoriť obľúbené miesta a oveľa viac!

 

Stiahnite si aplikáciu z obchodu Apple Store: https://apps.apple.com/sk/app/my-bmw/id1519034860?l=sk
Stiahnite si aplikáciu z obchodu Google Store: https://play.google.com/store/apps/details?id=de.bmw.connected.mobile20.row

Predstavuje váš fyzický nástroj autorizácie, vďaka ktorému môžete nabíjať svoje vozidlo na našich nabíjacích staniciach. Ak sa nachádza na vybranej stanici, len priložte kartu k čítačke a môžete spustiť/zastaviť svoje nabíjacie relácie.
Ak hľadáte stanicu pomocou možností autentifikácie nabíjacej karty, môžete v aplikácii alebo na našej webovej stránke nastaviť filter na tieto nabíjacie stanice.

Zobraziť všetky FAQ

image

Udržateľná e-mobilita vďaka zelenej energii

Elektromobily sú len také ekologické, aká ekologická je energia, ktorou sa nabíjajú. Preto so službou BMW Charging robíme každú nabíjaciu reláciu čo najudržateľnejšou.
Zistite viac

BMW Charging: Komplexná ponuka k téme nabíjania.

Či už nabíjate na cestách, doma alebo v práci – okrem neustále sa rozrastajúcej siete medziregionálnej infraštruktúry nabíjacích staníc ponúka BMW Charging aj individuálne riešenie nabíjania vhodné práve pre vás doma alebo v práci. Všetko o našich Wallboxoch, nabíjacích kábloch a súvisiacich servisných službách, službách digitálneho nabíjania a o technológiách nabíjania v našich vozidlách nájdete na našej webovej stránke BMW v časti Nabíjanie.

Na stránku

* Kompatibilita konektorov závisí od modelu auta.
** Od modelu BMW i5 je mnoho plne elektrických vozidiel BMW vybavených funkciu Plug & Charge. Pripojte svoje vozidlo na jeden vhodný nabíjací stojan a hotov. Nabíjanie sa spustí automaticky. Funkciu Plug & Charge môžete dodatočne získať aj pre svoj model BMW i7. V tomto prípade sa obráťte na nákupného poradcu vo svojej blízkosti.
*** Všetky uvedené výhody podliehajú špecifickým ponukám trhu a typu modelu vozidla. Podrobnosti o nových využiteľných výhodách pre vozidlá nájdete na adrese https://bmw-public-charging.com/web/sk/bmw-sk/tariffs.