BMW Charging. Jednoducho. Kedykoľvek. Kdekoľvek.

Užite si plynulú e-mobilitu vďaka štyrom hlavným výhodám. Pozrite si ich nižšie!

Začíname

Nabíjajte kdekoľvek a kedykoľvek v celej Európe

Nabíjanie bez hraníc na 200.121 nabíjacích miestach* po celej Európe. Pre každý prípad použitia a pre každé vozidlo na Vás čaká ten správny typ nabíjacieho režimu a rýchlosti. Stovky prevádzkovateľov nabíjacích staníc (PNS) sú súčasťou našej neustále a stabilne sa rozširujúcej siete BMW Charging. Takým je aj strategický partner BMW IONITY so svojou rozsiahlou vysokovýkonnou nabíjacou sieťou. S BMW Charging nabíjate so zelenou elektrinou – úplne udržateľne kdekoľvek a kedykoľvek.

Úplné pohodlie a transparentnosť

BMW Charging je Vaším osobným univerzálnym riešením plným pohodlia a transparentnosti. Registrujete sa raz a získate prístup do celej siete BMW Charging prostredníctvom karty BMW Charging Card alebo aplikácie My BMW. V tarife Active využívate výhody jednej transparentnej pevnej sadzby za striedavý/jednosmerný prúd (vrátane VVN), vždy budete poznať jednu relevantnú cenu na celom miestnom trhu a po rýchlej kontrole aj lokálne optimalizovanú sadzbu v ostatných európskych krajinách. Podrobnosti o službe BMW Charging nájdete na paneli BMW Charging alebo v aplikácii My BMW. Raz za mesiac vám pošleme súhrnnú faktúru s podrobne uvedenou históriou Vášho verejného nabíjania.

Tarify, balíka a špeciálne ponuky nabíjania pre nové vozidlá

Každý majiteľ elektromobilu BMW má nárok na všeobecné výhody služby BMW Charging. Môžete si vybrať z taríf Active a Flex v závislosti od Vašich preferencií používania.
Máte to šťastie, že ste majiteľom úplne nového elektromobilu BMW? Gratulujeme! Každý nový elektromobil BMW sa dodáva spolu s poukážkou na bezplatný 12-mesačný základný poplatok pre tarifu Active. Nemusíte viac rozmýšľať – zvyknite si na verejné nabíjanie a získajte atraktívne pevné sadzby. Každé nové plne elektrické vozidlo BMW získa dodatočne balík IONITY Plus na 12 mesiacov bez základného poplatku. Mimoriadna exkluzívna ponuka pre zákazníkov s BMW i7: Bezplatné nabíjanie v sieti IONITY počas trvania výhod.**

Nabíjanie pripojením: Všetko v aplikácii My BMW

Aplikácia My BMW je Vaším spoločníkom s obrovským množstvom vhodných funkcií pre vozidlo. Počas plánovania dlhších ciest si navrhnite optimalizovanú trasu s ohľadom na nabíjanie. Aplikácia Vám pomôže vybrať tie správne miesta pre verejné nabíjanie a ponúka obrovské možnosti filtrovania a podrobností o dostupnosti jednotlivých nabíjacích miest a ich cenách. Je na nabíjacej stanici potrebné digitálne overenie totožnosti? Žiadny problém vďaka aplikácie My BMW. Pozrite si svoj prehľad nabíjania kedykoľvek chcete. Po návrate z výletu/pracovnej cesty – panel BMW Charging Vám ukáže podrobnosti o Vašom verejnom nabíjaní – toto všetko a oveľa viac v aplikácii My BMW.

FAQ

Existujú dve možnosti uplatnenia vášho poukazu: priamo počas registrácie alebo neskôr v zákazníckej časti.
Pri registrácii:
Kód z poukazu zadajte v poslednom kroku registrácie do poľa „Poukazy“.
V zákazníckej časti:

Prihláste sa do svojho zákazníckeho účtu.
- Prejdite do časti „Zmluvy“.
- Prejdite na možnosť „Pridať poukaz“.
- Zadajte číslo s kódom do voľného poľa na poukaz.
- Prejdite na možnosť „Skontrolovať poukážku“.

Ak potrebujete pomoc, kontaktujte zákaznícky servis, kontaktné údaje nájdete na našej webovej stránke v časti Podpora v možnosti „Kontaktovať podporu“.

Ak nedokážete spustiť nabíjaciu reláciu, postupujte podľa týchto odporúčaní:

Vopred skontrolujte, či je nabíjacia stanica dostupná a či je v aplikácii mimo prevádzky.

Na autentifikáciu pomocou aplikácie najprv skontrolujte, či nabíjacia stanica podporuje autentifikáciu prostredníctvom aplikácie alebo QR kódu. Toto zistíte kliknutím na nabíjaciu stanici vo svojej aplikácii. Ak podporuje, odporúča sa použiť tlačidlo „Spustiť“ v aplikácii namiesto skenovania QR kódu umiestneného na nabíjacej stanici.

V prípade technických alebo fyzických problémov kontaktujte najprv prevádzkovateľa nabíjacej stanice. Linku podpory prevádzkovateľa nájdete na nabíjacej stanici.

Ak problém stále pretrváva, kontaktujte svoj zákaznícky servis, ktorý nájdete pod stránkou podpory „kontaktovať podporu“ na webovej stránke.

Svoju faktúru si môžete pozrieť a stiahnuť na našom webovom portáli:
Prihláste sa do svojho zákazníckeho účtu:
– Kliknite na „faktúra“
– Kliknite na symbol „⤓“ a stiahnite PDF faktúru
– Kliknite na PDF súbor a otvorte ho

Svoj spôsob platby môžete zmeniť na našom webovom portáli.
Na zmenu informácií o svojej platobnej karte alebo informácií o platbe PayPal:
– Prihláste sa do svojho zákazníckeho účtu
– Kliknite na „účet“
– Rolujte nadol na „podrobnosti o platbe“
– Kliknite na funkciu úpravy napravo (ikona ceruzky).

Zobraziť všetky FAQ

image

Udržateľná e-mobilita vďaka zelenej energii

Elektromobily sú len také ekologické, aká ekologická je energia, ktorou sa nabíjajú. Preto so službou BMW Charging robíme každú nabíjaciu reláciu čo najudržateľnejšou.
Zistite viac

BMW Charging: Komplexná ponuka k téme nabíjania.

Či už nabíjate na cestách, doma alebo v práci – okrem neustále sa rozrastajúcej siete medziregionálnej infraštruktúry nabíjacích staníc ponúka BMW Charging aj individuálne riešenie nabíjania vhodné práve pre vás doma alebo v práci. Všetko o našich Wallboxoch, nabíjacích kábloch a súvisiacich servisných službách, službách digitálneho nabíjania a o technológiách nabíjania v našich vozidlách nájdete na našej webovej stránke BMW v časti Nabíjanie.

Na stránku

* Kompatibilita konektorov závisí od modelu auta.
** Všetky uvedené výhody podliehajú špecifickým ponukám trhu a typu modelu vozidla. Podrobnosti o nových využiteľných výhodách pre vozidlá nájdete na adrese https://bmw-public-charging.com/web/sk/bmw-sk/tariffs.