Roheline elekter igal laadimisel

Elektrisõidukid saavad olla ainult siis täiesti keskkonnasõbralikud, kui need toetavad taastuvate energiaallikate kasutamist. Seetõttu teeme jõupingutusi, et iga laadimine oleks võimalikult jätkusuutlik.

Alustage

image

Miks roheline elekter?

Elektrilise mobiilsuse tõeliselt kestlikuks kujundamiseks tuleb kindlasti pidada silmas väärtusahela iga osa. Laadimine on siin üks olulisemaid tegureid.
image

Taastuvate energiaallikate edendamine

BMW Charging edendab seega taastuvate energiaallikate kasutamist ja tagab, et iga laadimise kohta tarnitakse elektrivõrku tarbitud energiaga samaväärne kogus rohelist elektrit. See tarbitud energiakoguse võrdlus tehakse niinimetatud päritolutunnistuse abil.
image

Tsentraliseeritud süsteem

Päritolutunnistused on Euroopa rohelise elektri sertifikaatide tunnustatud vorm (nn Energy Attribute Certificates – EACd), millega tõestatakse, kuidas ja kus taastuvatest energiaallikatest voolu toodetakse. Seda kirjeldatakse seetõttu ka elektri „sünnitunnistusena“. Taastuvatest energiaallikatest pärineva elektri tootjad saavad lasta sõltumatutel registreerimisasutustel väljastada päritolutõendi teie toodetud ja võrku tarnitud elektrihulga kohta.
image

Taastuvenergia

Meie partnerid Digital Charging Solutions ja ClimatePartner tagavad, et kõik laadimissündmused teenusest BMW Charging hangivad ja „tühistavad“ (st märgistavad kasutatuks) vastava koguse Päritolutunnistusi. Siin kasutatud Päritolutunnistused garanteerivad, et võrgus kasutatakse Euroopa taastuvenergia jõujaamadest saadud elektrit. Nii tehes toetab BMW Charging täielikult keskkonnasõbralikke elektrienergia tootmise viise.

Liituge täna ja nautige oma BMW sõidukit millal iganes, kus iganes.

Alustage

BMW Charging: Laadimisteenuste terviklik valik.

Olenemata, kas laadimine toimub teel, kodus või tööl – BMW Charging pakub teile mitte vaid pidevalt kasvavat, kõiki piirkondi hõlmavat laadimistaristu võrgustikku, vaid kas laadimislahendust, mis teie jaoks õige kodus või tööl. BMW veebisaidi laadimise jaotisest leiate kõik vajaliku laadimiskilpide, laadimiskaablite ja seotud teenuste, digitaalsete laadimisteenuste ja meie sõidukite laadimistehnoloogiate kohta.

Uurige lähemalt