BMW Charging. Lihtne. Igal ajal. Kõikjal.

Nautige tõrgeteta e-mobiilsust tänu neljale põhieelisele Tutvuge nende alljärgnevalt!

Alustage

Laadige kõikjal ja igal ajal kogu Euroopas

Laadimine laadimiskohad* 200.121 kogu Euroopas. Iga kasutusjuhtumi ja sõiduki puhul – õiget tüüpi laadimisrežiim ja -kiirus on valmis ja ootavad teid. Sajad laadimispunktide operaatorid (CPO-d) moodustavad osa meie olulisest ja pidevalt laienevast laadimisvõrgust BMW Charging Network. Samuti ka strateegiline BMW partner IONITY oma ulatusliku laadimisvõrguga High-Power Charging Network. Süsteemis BMW Charging laetakse rohelist elekterit, mis on igal pool ja igal ajal täiesti jätkusuutlik.

Täielik mugavus ja läbipaistvus

BMW Charging on teie personaalne kõik-ühes täismugavuse ja -läbipaistvuse lahendus. Pärast ühekordset registreerimist saate BMW Charging Card, My BMW äpi või ka oma täiselektrilise BMW ühendamisel laadijaga** juurdepääsu BMW Charging võrku. Süsteemis Active Tariff saate kasu ühest kindlast fikseeritud AC/DC (sh HPC) hinnamäärast - teate alati ühte kindlat kogu kohaliku turu hinda ja pärast lokaalselt optimeeritud hinnamäära kiirkontrolli teate hinda ka teistes Euroopa riikides. Süsteemi BMW Charging oma üksikasjad leiate BMW Charging armatuurlaua veebisaidi või rakenduse My BMW App kaudu. Kord kuus saadame teile koondarve, kus on näidatud teie avalik laadimisajalugu.

Tariifid, paketid ja uute sõidukite laadimise eripakkumised

Iga BMW elektriauto omanik saab kasu süsteemi BMW Charging üldeelistest. Süsteemid Active ja Flex Tariffs on teie valida sõltuvalt teie kasutuseelistusest.
Kas olete tuttuue elektrilise BMW õnnelik omanik? Õnnitleme! Kõigi uute BMW elektrisõidukitega on kaasas süsteemi Active Tariff 12-kuuline baastasuta (no Base Fee) vautšer. Nii et pole vaja üle mõtelda - hinnake oma avaliku laadimise harjumusi, millega atraktiivsete fikseeritud hinnamäärade korral võidate. Iga uus täiselektriline BMW saab lisaks IONITY Plusi paketi 12 kuuks ilma kuutasuta.***

Ühendatud laadimine. Kõik rakenduses My BMW App

Rakendus My BMW App aitab teid suure hulga asjakohaste sõidukiomaduste ja -funktsioonide kasutamisel. Kavandage pikemateks sõitudeks optimeeritud laadimiskordadega marsruut. Rakendus aitab teil valida avaliku laadimise õiged kohad, pakkudes ulatuslikke filtreerimisvalikuid ning teavet laadimispunktide ja hinna kohta. Digitaalne autentimine laadimiskoht? Teie rakendus My BMW App tagab selle. Kontrollige oma laadimisseisundit igal ajal, järgides samas oma tavatoiminguid. Sõidu lõpp/tagasi kodus – BMW Charging armatuurlaud näitab teile avaliku laadimise üksikasju – kõike seda ja rohkemgi veel rakenduse My BMW App kaudu.

KKK

  • Rahvusvaheline laadimisvõimalus ilma vajaduseta mitmete kaartide või teiste pakkujate lisalepingute järele.
  • Üks suuremaid võrke kogu Euroopas.
  • Atraktiivsed ja täiesti läbipaistvad laadimistasud (Active tariif) ja laadimisseansid - nii veebis kui ka kuuarvel.
  • Pidev areng läbi uuenduslike funktsioonide.
  • BMW Charging integreerib erinevatest allikatest pärit andmed laadimispunktide kohta, standardiseerib need ja tegeleb paljude tegevusaastate jooksul kogunenud kogemusi kasutades pidevalt andmete kvaliteedi parandamisega.

Meie toode annab teile juurdepääsu ühele Euroopa suurimatest võrkudest. Meie võrk on saadaval piiriüleselt, mis tähendab, et saate laadida meie võrgu igas jaamas.

Rakenduse kasutamine on väga lihtne. Lühidalt: kui olete sisse logitud, saate valida sadade laadimispunktide hulgast, neid filtreerida, hankida juhiseid laadimispunktide juurde sõitmiseks, aga ka alustada ja lõpetada laadimisseansse.
Samuti saate vaadata oma konto ja lepingu üksikasju, luua lemmikuid ja teha palju muud!

 

Laadige rakendus alla Apple Store‘ist: https://apps.apple.com/ee/app/my-bmw/id1519034860?l=et
Laadige rakendus alla Google Store‘ist: https://play.google.com/store/apps/details?id=de.bmw.connected.mobile20.row

See on teie füüsiline autentimistööriist, mis võimaldab teil meie laadimisjaamades oma autot laadida. Asetage valitud jaama juures oma kaart kaardilugeja juurde ja sellest piisab, et laadimisseanssi alustada/lõpetada.
Laadimiskaardiga autentimise võimalusega laadimisjaama otsides saate rakenduses või meie veebisaidil selliste jaamade leidmise filtrit kasutada.

Vaadake kõiki KKK-sid

image

Rohelise elektriga kestlik e-mobiilsus

Elektrisõidukid on sama loodussõbralikud nagu energia, millega neid laetakse. Seetõttu teeme kõik, et muuta laadimised võimalikult jätkusuutlikuks.
Uurige lähemalt

BMW Charging: Laadimisteenuste terviklik valik.

Olenemata, kas laadimine toimub teel, kodus või tööl – BMW Charging pakub teile mitte vaid pidevalt kasvavat, kõiki piirkondi hõlmavat laadimistaristu võrgustikku, vaid kas laadimislahendust, mis teie jaoks õige kodus või tööl. BMW veebisaidi laadimise jaotisest leiate kõik vajaliku laadimiskilpide, laadimiskaablite ja seotud teenuste, digitaalsete laadimisteenuste ja meie sõidukite laadimistehnoloogiate kohta.

Uurige lähemalt

* Pistikute ühilduvus sõltub sõiduki mudelist.
** Alates BMW i5 mudelitest on paljudel täiselektrilistel BMW-del Plug & Charge‘i funktsioon. Ühendage sõiduk ühilduva laadimisjaamaga ja ongi kõik. Laadimine algab automaatselt. Ka BMW i7 on võimalik tagantjärele Plug & Charge‘iga ühilduvaks muuta. Selleks pöörduge kohapealse müüginõustaja poole.
*** Kõik siin kirjeldatud eelised sõltuvad turupõhistest pakkumistest ja sõidukimudeli tüübist. Uutele liituvatele sõidukitele kohalduvate eeliste kohta lisateabe saamiseks vt https://bmw-public-charging.com/web/et/bmw-ee/tariffs.