BMW Charging. Lihtne. Igal ajal. Kõikjal.

Nautige tõrgeteta e-mobiilsust tänu neljale põhieelisele Tutvuge nende alljärgnevalt!

Alustage

Laadige kõikjal ja igal ajal kogu Euroopas

Laadimine laadimiskohad* 200.121 kogu Euroopas. Iga kasutusjuhtumi ja sõiduki puhul – õiget tüüpi laadimisrežiim ja -kiirus on valmis ja ootavad teid. Sajad laadimispunktide operaatorid (CPO-d) moodustavad osa meie olulisest ja pidevalt laienevast laadimisvõrgust BMW Charging Network. Samuti ka strateegiline BMW partner IONITY oma ulatusliku laadimisvõrguga High-Power Charging Network. Süsteemis BMW Charging laetakse rohelist elekterit, mis on igal pool ja igal ajal täiesti jätkusuutlik.

Täielik mugavus ja läbipaistvus

BMW Charging on teie personaalne kõik-ühes täismugavuse ja -läbipaistvuse lahendus. Registreerute üks kord ja pääsete BMW Charging Card kaardiga või rakendusega My BMW App juurde kogu võrgule BMW Charging Network. Süsteemis Active Tariff saate kasu ühest kindlast fikseeritud AC/DC (sh HPC) hinnamäärast - teate alati ühte kindlat kogu kohaliku turu hinda ja pärast lokaalselt optimeeritud hinnamäära kiirkontrolli teate hinda ka teistes Euroopa riikides. Süsteemi BMW Charging oma üksikasjad leiate BMW Charging armatuurlaua veebisaidi või rakenduse My BMW App kaudu. Kord kuus saadame teile koondarve, kus on näidatud teie avalik laadimisajalugu.

Tariifid, paketid ja uute sõidukite laadimise eripakkumised

Iga BMW elektriauto omanik saab kasu süsteemi BMW Charging üldeelistest. Süsteemid Active ja Flex Tariffs on teie valida sõltuvalt teie kasutuseelistusest.
Kas olete tuttuue elektrilise BMW õnnelik omanik? Õnnitleme! Kõigi uute BMW elektrisõidukitega on kaasas süsteemi Active Tariff 12-kuuline baastasuta (no Base Fee) vautšer. Nii et pole vaja üle mõtelda - hinnake oma avaliku laadimise harjumusi, millega atraktiivsete fikseeritud hinnamäärade korral võidate. Iga uus BMW iX3, BMW iX, BMW i4, BMW iX1 või BMW i7 saab lisaks paketi IONITY Plus Package 12-kuulise baastasuta (no Base Fee) vautšeriga. Eriline eelis BMW i7 klientidele: Tasuta laadimine IONITY võrgustikus soodustuse kehtivuse ajal.**

Ühendatud laadimine. Kõik rakenduses My BMW App

Rakendus My BMW App aitab teid suure hulga asjakohaste sõidukiomaduste ja -funktsioonide kasutamisel. Kavandage pikemateks sõitudeks optimeeritud laadimiskordadega marsruut. Rakendus aitab teil valida avaliku laadimise õiged kohad, pakkudes ulatuslikke filtreerimisvalikuid ning teavet laadimispunktide ja hinna kohta. Digitaalne autentimine laadimiskoht? Teie rakendus My BMW App tagab selle. Kontrollige oma laadimisseisundit igal ajal, järgides samas oma tavatoiminguid. Sõidu lõpp/tagasi kodus – BMW Charging armatuurlaud näitab teile avaliku laadimise üksikasju – kõike seda ja rohkemgi veel rakenduse My BMW App kaudu.

KKK

Vautšeri lunastamiseks on kaks võimalust: kohe registreerimisel või hiljem kliendikeskkonnas.
Registreerimisel:
Saate oma vautšeri koodi sisestada registreerimise viimases sammus väljal „Vautšer“.
Kliendikeskkonnas:

Logige kliendikeskkonda sisse.
- Liikuge „Lepingud“ juurde.
- Liikuge „Lisa vautšer“ juurde.
- Sisestage oma kood vautšeri tühjale väljale.
- Liikuge „Kontrollige vautšerit“ juurde.

Kui teil on veel abi vaja, siis võtke ühendust toega, mille kontaktandmed leiate meie veebilehelt „Toega ühendust võtmine“ alt.

Kui te ei saa laadimisseanssi alustada, proovige järgmist.

Kontrollige rakendusest eelnevalt, kas laadimisjaam on saadaval või mitte.

Rakenduse kaudu autentimiseks kontrollige kõigepealt, kas laadimisjaam toetab autentimist rakenduse või QR-koodi kaudu. Selle teadasaamiseks klõpsake rakenduses laadimisjaamal. Kui see toetab, on soovitatav laadimisjaamal oleva QR-koodi skannimise asemel kasutada rakenduses nuppu „Alusta“.

Tehniliste või füüsiliste probleemide korral pöörduge kõigepealt laadimisjaama käitaja poole. Käitaja numbri leiate laadimisjaamalt.

Kui probleem ei lahene, võtke ühendust klienditeenindusega numbril, mille leiate veebisaidil tugilehe jaotisest „Võtke ühendust toega“.

Saate oma arvet vaadata ja selle alla laadida meie veebiportaalis, tehes järgmist.
Logige oma kliendikontole sisse.
- Klõpsake nuppu „Arve“.
- Klõpsake nuppu „ ⤓ “, et laadida arve alla PDF-vormingus.
- Klõpsake PDF-failil ja avage see.

Saate oma makseviisi muuta meie veebiportaalis.
Krediitkaardi või PayPali teabe muutmiseks tehke järgmist.
- Logige oma kliendikontole sisse.
- Klõpsake nuppu „Konto“.
- Kerige alla valiku „Makseandmed“ juurde.
- Klõpsake paremal küljel asuval redigeerimisfunktsioonil (pliiatsi ikoon).

Vaadake kõiki KKK-sid

image

Rohelise elektriga kestlik e-mobiilsus

Elektrisõidukid on sama loodussõbralikud nagu energia, millega neid laetakse. Seetõttu teeme kõik, et muuta iga laadimisseanss võimalikult jätkusuutlikuks.
Uurige lähemalt

BMW Charging: Laadimisteenuste terviklik valik.

Olenemata, kas laadimine toimub teel, kodus või tööl – BMW Charging pakub teile mitte vaid pidevalt kasvavat, kõiki piirkondi hõlmavat laadimistaristu võrgustikku, vaid kas laadimislahendust, mis teie jaoks õige kodus või tööl. BMW veebisaidi laadimise jaotisest leiate kõik vajaliku laadimiskilpide, laadimiskaablite ja seotud teenuste, digitaalsete laadimisteenuste ja meie sõidukite laadimistehnoloogiate kohta.

Uurige lähemalt

* Pistikute ühilduvus sõltub sõiduki mudelist.
** Kõik siin kirjeldatud eelised sõltuvad turupõhistest pakkumistest ja sõidukimudeli tüübist. Uutele liituvatele sõidukitele kohalduvate eeliste kohta lisateabe saamiseks vt https://bmw-public-charging.com/web/et/bmw-ee/tariffs.