BMW Charging. Wygodnie. Zawsze. Wszędzie.

Ciesz się e-mobilnością bez zakłóceń dzięki naszym czterem głównym zaletom. Poznaj je poniżej!

Rozpocznij

Ładuj w każdym miejscu i czasie w całej Europie

Ładowanie bez ograniczeń w 200.121 punktach ładowania* w całej Europie. Dla każdego – punkty ładowania odpowiednie dla Twojego BMW i mające optymalną szybkość ładowania już na Ciebie czekają. Nasza rozbudowana sieć ładowania BMW Charging obejmuje setki operatorów (CPO). Podobnie rozwija się IONITY, partner strategiczny BMW, wraz z oferowaną siecią ładowania typu High-Power Charging. W usłudzę BMW Charging korzystasz z zielonej energii elektrycznej – dzięki czemu jeździsz i potwierdzasz zrównoważony styl życia.

Pełna wygoda i transparentność

BMW Charging to kompleksowe, osobiste, wygodne i przejrzyste rozwiązanie. Wystarczy się zarejestrować raz, aby uzyskać dostęp do sieci BMW Charging za pomocą BMW Charging Card lub aplikacji My BMW. W ramach taryfy Active możesz korzystać z jednej, przejrzystej i stałej stawki za ładowanie AC/DC (w tym ładowanie HPC) – zawsze będziesz znać jedną właściwą cenę, obowiązującą na całym rynku, a po szybkim sprawdzeniu również zoptymalizowaną stawkę w innych krajach europejskich. Szczegóły Twojej usługi BMW Charging możesz sprawdzić w pulpicie nawigacyjnym za pośrednictwem strony internetowej lub aplikacji My BMW. Raz na miesiąc otrzymasz od nas zbiorczą fakturę, zawierającą Twoją szczegółową historię publicznego ładowania.

Taryfy, pakiety i specjalne oferty dla nowych pojazdów

Każdy właściciel elektrycznego BMW może skorzystać z korzyści płynących z usługi BMW Charging. Możesz wybrać taryfę Active lub taryfę Flex w zależności od swoich preferencji.
Jesteś (potencjalnym) szczęśliwym właścicielem nowego elektrycznego samochodu BMW? Gratulacje! Każdy nowy pojazd elektryczny BMW sprzedawany jest wraz z voucherem na 12 miesięcy bez opłaty podstawowej dla taryfy Active. Dlatego nie musisz się dwa razy zastanawiać – sprawdź swoje preferencje w zakresie publicznego ładowania dzięki atrakcyjnym stałym stawkom. Każde nowe w pełni elektryczne BMW zyskuje dodatkowo pakiet IONITY Plus na 12 miesięcy bez opłaty podstawowej. Wyłącznie dla klientów BMW i7: bezpłatne ładowanie w sieci IONITY w okresie korzyści.**

Połączone funkcje ładowania: Całość w aplikacji My BMW

Aplikacja My BMW jest Twoim towarzyszem, oferującym szeroki zestaw istotnych opcji i funkcji dla Twojego pojazdu. Zaplanuj trasę zoptymalizowaną pod kątem ładowania podczas planowania dłuższych podróży. Aplikacja pomoże Ci wybrać odpowiednie punkty publicznego ładowania za pomocą rozbudowanych opcji filtrowania, wskazując dostępność punktu ładowania i przekazując informacje o cenach. Cyfrowe uwierzytelnianie w punkcie ładowania? Aplikacja My BMW oferuje taką możliwość. Sprawdzaj stan naładowania w dowolnym czasie, wykonując inne codzienne czynności. Po zakończeniu podróży/powrocie do domu pulpit nawigacyjny BMW Charging pokaże Ci szczegóły ładowania – wszystko to i więcej dzięki aplikacji My BMW.

FAQ

Są dwie możliwości zrealizowania Twojego vouchera: bezpośrednio przy rejestracji lub później w strefie klienta.
Podczas rejestracji:
Możesz podać kod swojego vouchera w ostatnim kroku rejestracji w polu „Vouchery”.
W strefie klienta:

Zaloguj się na swoje konto klienta.
- Przejdź do „Umowy”.
- Przejdź do „Dodaj voucher”.
- Podaj swój numer kodu w pustym polu vouchera.
- Przejdź do „Sprawdź voucher”.

Jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy, skontaktuj się z Obsługą Klienta, której dane kontaktowe znajdziesz na naszej stronie internetowej w sekcji Wsparcie w zakładce „Kontakt z działem wsparcia”.

Jeżeli niemożliwe jest rozpoczęcie sesji ładowania, prosimy wziąć pod uwagę następujące zalecenia:

Prosimy w aplikacji sprawdzić, czy punkt ładowania jest dostępny, czy nieczynny.

W celu uwierzytelnienia przez aplikację prosimy najpierw sprawdzić, czy w stacji ładowania możliwe jest uwierzytelnianie przez aplikację lub kod QR. Można to sprawdzić klikając na stację ładowania w swojej aplikacji. Jeżeli jest to możliwe, wówczas zaleca się wciśnięcie przycisku „Start” w aplikacji zamiast skanowania kodu QR umieszczonego na stacji ładowania.

W przypadku problemów technicznych lub fizycznych najpierw należy skontaktować się z operatorem punktu ładowania. Infolinię obsługi operatora można znaleźć na stacji ładowania.

Jeżeli problem nadal występuje, należy skontaktować się z infolinią obsługi klienta, której numer można znaleźć na stronie internetowej działu wsparcia pod zakładką „kontakt z działem wsparcia”.

Swoją fakturę można zobaczyć i pobrać z naszego portalu internetowego:
Należy zalogować się na swoje konto klienta.
- Kliknąć „Faktura”
- Kliknąć „⤓”, aby pobrać fakturę w formacie PDF
- Kliknąć plik PDF i otworzyć go

Można zmienić metodę płatności w naszym portalu internetowym.
Aby zmienić informacje o karcie kredytowej lub PayPal należy:
- Zalogować się na swoje konto klienta,
- Kliknąć „konto”
- Przewinąć w dół do „Szczegóły płatności”
- Kliknąć funkcję edycji po prawej stronie (ikona ołówka).

Zobacz wszystkie FAQ

image

Zrównoważona e-mobilność dzięki ekologicznej energii elektrycznej

Podróżowanie autem elektrycznym jest w pełni ekologiczne, gdy energia do jego ładowania jest pozyskana w odpowiedni sposób. Dlatego w BMW Charging staramy się zwiększyć udział zielonej energii.
Dowiedz się więcej

BMW Charging Kompletna oferta na temat ładowania.

Czy to ładowanie w drodze, w domu czy w miejscu pracy — BMW Charging oferuje, oprócz stale rosnącej sieci ponadregionalnej infrastruktury ładowania, również indywidualnie dopasowane do klienta rozwiązania dotyczące ładowania w domu lub w miejscu pracy. Wszystko na temat naszych wallboxów, kabli do ładowania i powiązanych usług serwisowych, cyfrowych usług ładowania i technologiach ładowania w naszych pojazdach znajduje się na naszej stronie internetowej BMW w rubryce Ładowanie.

Do strony

*Kompatybilność złączy jest zależna od modelu samochodu.
** Wszystkie przedstawione zalety są uzależnione od ofert rynkowych i typu modelu pojazdu. Szczegółowe informacje na temat nowych zalet pojazdu można znaleźć na stronie https://bmw-public-charging.com/web/pl/bmw-pl/tariffs.