BMW Charging. Wygodnie. Zawsze. Wszędzie.

Ciesz się e-mobilnością bez zakłóceń dzięki naszym czterem głównym zaletom. Poznaj je poniżej!

Rozpocznij

Ładuj w każdym miejscu i czasie w całej Europie

Ładowanie bez ograniczeń w 200.121 punktach ładowania* w całej Europie. Dla każdego – punkty ładowania odpowiednie dla Twojego BMW i mające optymalną szybkość ładowania już na Ciebie czekają. Nasza rozbudowana sieć ładowania BMW Charging obejmuje setki operatorów (CPO). Podobnie rozwija się IONITY, partner strategiczny BMW, wraz z oferowaną siecią ładowania typu High-Power Charging. W usłudzę BMW Charging korzystasz z zielonej energii elektrycznej – dzięki czemu jeździsz i potwierdzasz zrównoważony styl życia.

Pełna wygoda i transparentność

BMW Charging to kompleksowe, osobiste, wygodne i przejrzyste rozwiązanie. Po jednorazowej rejestracji można uzyskać dostęp do sieci BMW Charging za pomocą karty BMW Charging Card, aplikacji My BMW lub po prostu podłączając w pełni elektryczne BMW**. W ramach taryfy Active możesz korzystać z jednej, przejrzystej i stałej stawki za ładowanie AC/DC (w tym ładowanie HPC) – zawsze będziesz znać jedną właściwą cenę, obowiązującą na całym rynku, a po szybkim sprawdzeniu również zoptymalizowaną stawkę w innych krajach europejskich. Szczegóły Twojej usługi BMW Charging możesz sprawdzić w pulpicie nawigacyjnym za pośrednictwem strony internetowej lub aplikacji My BMW. Raz na miesiąc otrzymasz od nas zbiorczą fakturę, zawierającą Twoją szczegółową historię publicznego ładowania.

Taryfy, pakiety i specjalne oferty dla nowych pojazdów

Każdy właściciel elektrycznego BMW może skorzystać z korzyści płynących z usługi BMW Charging. Możesz wybrać taryfę Active lub taryfę Flex w zależności od swoich preferencji.
Jesteś (potencjalnym) szczęśliwym właścicielem nowego elektrycznego samochodu BMW? Gratulacje! Każdy nowy pojazd elektryczny BMW sprzedawany jest wraz z voucherem na 12 miesięcy bez opłaty podstawowej dla taryfy Active. Dlatego nie musisz się dwa razy zastanawiać – sprawdź swoje preferencje w zakresie publicznego ładowania dzięki atrakcyjnym stałym stawkom. Każde nowe w pełni elektryczne BMW zyskuje dodatkowo pakiet IONITY Plus na 12 miesięcy bez opłaty podstawowej. ***

Połączone funkcje ładowania: Całość w aplikacji My BMW

Aplikacja My BMW jest Twoim towarzyszem, oferującym szeroki zestaw istotnych opcji i funkcji dla Twojego pojazdu. Zaplanuj trasę zoptymalizowaną pod kątem ładowania podczas planowania dłuższych podróży. Aplikacja pomoże Ci wybrać odpowiednie punkty publicznego ładowania za pomocą rozbudowanych opcji filtrowania, wskazując dostępność punktu ładowania i przekazując informacje o cenach. Cyfrowe uwierzytelnianie w punkcie ładowania? Aplikacja My BMW oferuje taką możliwość. Sprawdzaj stan naładowania w dowolnym czasie, wykonując inne codzienne czynności. Po zakończeniu podróży/powrocie do domu pulpit nawigacyjny BMW Charging pokaże Ci szczegóły ładowania – wszystko to i więcej dzięki aplikacji My BMW.

FAQ

  • Możliwość ładowania na całym świecie, bez konieczności korzystania z wielu kart lub zawierania dodatkowych umów z innymi dostawcami.
  • Jedna z największych sieci w całej Europie.
  • Atrakcyjne i w pełni przejrzyste ceny ładowania (Active taryfa) oraz sesje ładowania – online i na comiesięcznej fakturze.
  • Ciągły rozwój dzięki innowacyjnym funkcjom.
  • BMW Charging integruje dane punktów ładowania z różnych źródeł, standaryzuje je i stale poprawia jakość danych w oparciu o wieloletnie doświadczenie.

Nasz produkt zapewnia Państwu dostęp do jednej z największych sieci w Europie. Nasza sieć jest dostępna za granicą, więc można ładować na dowolnej stacji do niej należącej.

Aplikacja jest bardzo łatwa w użyciu. W skrócie: po zalogowaniu można wybierać spośród setek punktów ładowania, filtrować je, uzyskać wskazówki dotyczące adresu punktów ładowania, a także rozpoczynać i kończyć sesje ładowania.
Możliwe jest również przeglądanie szczegółów konta i umowy, tworzenie ulubionych i wiele więcej!

 

Pobieranie aplikacji z Apple Store: https://apps.apple.com/pl/app/my-bmw/id1519034860?l=pl
Pobieranie aplikacji z Google Store: https://play.google.com/store/apps/details?id=de.bmw.connected.mobile20.row

Jest to fizyczne narzędzie uwierzytelniające, umożliwiające ładowanie samochodu na naszych stacjach ładowania. Będąc na wybranej stacji, wystarczy przyłożyć kartę do czytnika, aby rozpocząć/zakończyć sesję ładowania.
Wyszukując stację z możliwością uwierzytelnienia karty do ładowania, można ustawić filtr dla takich stacji ładowania w aplikacji lub na naszej stronie internetowej.

Zobacz wszystkie FAQ

image

Zrównoważona e-mobilność dzięki ekologicznej energii elektrycznej

Podróżowanie autem elektrycznym jest w pełni ekologiczne, gdy energia do jego ładowania jest pozyskana w odpowiedni sposób. Dlatego w BMW Charging staramy się zwiększyć udział zielonej energii.
Dowiedz się więcej

BMW Charging Kompletna oferta na temat ładowania.

Czy to ładowanie w drodze, w domu czy w miejscu pracy — BMW Charging oferuje, oprócz stale rosnącej sieci ponadregionalnej infrastruktury ładowania, również indywidualnie dopasowane do klienta rozwiązania dotyczące ładowania w domu lub w miejscu pracy. Wszystko na temat naszych wallboxów, kabli do ładowania i powiązanych usług serwisowych, cyfrowych usług ładowania i technologiach ładowania w naszych pojazdach znajduje się na naszej stronie internetowej BMW w rubryce Ładowanie.

Do strony

*Kompatybilność złączy jest zależna od modelu samochodu.
** Począwszy od BMW i5, wiele w pełni elektrycznych modeli BMW będzie wyposażonych w funkcję Plug & Charge. Podłącz tylko pojazd do autoryzowanej stacji ładowania – i gotowe. Ładowanie rozpoczyna się automatycznie. Możesz również doposażyć swoje BMW i7 w funkcję Plug & Charge. Skontaktuj się w tym celu z lokalnym doradcą handlowym.
*** Wszystkie przedstawione zalety są uzależnione od ofert rynkowych i typu modelu pojazdu. Szczegółowe informacje na temat nowych zalet pojazdu można znaleźć na stronie https://bmw-public-charging.com/web/pl/bmw-pl/tariffs.