Naršyti BMW Charging

Sužinokite daugiau apie mūsų teikiamas paslaugas

1

Registruotis į BMW Charging

1. Pasirinkite tarifą, kuris geriausiai atitinka Jūsų vairavimo įpročius ir poreikius. Jei jau turite prisijungimo prie BMW ConnectedDrive duomenis, naudokite juos. Kitu atveju sukurkite naują paskyrą.

2. Įveskite informaciją apie save ir savo transporto priemonę. Ši informacija renkama norint sukurti paskyrą ir teikti Jūsų automobiliui tinkamus pasiūlymus.

3. Pasirinkite pageidaujamą mokėjimo būdą.

4. Užsisakykite BMW Charging Card įkrovimo kortelę arba, jei jau ją turite, įveskite kortelės numerį. Galite pasirinkti aktyvinti savo sutartį iš karto arba nustatyti konkrečią aktyvinimo datą. Gausite visą sutarties apžvalgą. Jei viskas teisinga, spustelėkite patvirtinti.

2

Suaktyvinkite BMW Charging Card kortelę ir atsisiųskite My BMW programėlę

Suaktyvinus kortelę, paslauga bus galima naudotis iš karto. Naudodamiesi mūsų programėle gaunate prieigą prie mūsų įkrovimo tinklo.

Galite ieškoti įkrovimo stotelių, peržiūrėti kištukų tipus bei jų prieinamumą ir net pradėti įkrovimo procesą. Taip pat galite peržiūrėti ir atnaujinti savo paskyrą bei atsiskaitymo informaciją.

3

Naršykite mūsų tinkle

Naudodami žemėlapį, galite rasti įkrovimo vietų mūsų programėlėje ir svetainėje. Filtruokite pagal kištukų tipus, įkrovimo greitį ir prieinamumą. Peržiūrėkite įvertinimus ir pateikite atsiliepimus.

Taip pat galite matyti maršrutą iki norimos įkrovimo stotelės ir pradėti navigaciją tiesiai My BMW programėlėje.

Jei stotelėje yra nuotolinis įkrovimas, taip pat galite pradėti šį procesą.

4

Pradėkite įkrauti

Priklausomai nuo įkrovimo stotelės, procesą galite pradėti įvairiais būdais, naudodamiesi maksimaliu lankstumu.

BMW Charging Card: prieš pradėdami įkrovimo operaciją, patvirtinkite savo tapatybę įkrovimo stotelėje naudodamiesi BMW Charging Card kortele.

Nuotolinio paleidimo sustabdymas: pradėkite ir sustabdykite įkrovimo procesą tiesiai My BMW programėlėje. Kai kuriose įkrovimo stotelėse taip pat galite stebėti įkrovimo procesą naudodami programėlę.

Visos įkrovimo operacijos rodomos paskyroje.

Prisijunkite šiandien ir įkraukite BMW bet kur ir bet kada.

Pradėkite

Sužinokite daugiau apie elektrinių transporto priemonių įkrovimą

Įkrovimo trukmė

Įkrovimo proceso trukmė priklauso nuo įvairių veiksnių: akumuliatoriaus talpos ir lygio, transporto priemonės įkrovimo našumo, įkrovimo stotelės greičio ir galimybių.
Elektromobilius galima įkrauti naudojant:
- kintamąją srovę (AC) iki 22 kW galios. Tai tinka PHEV ir BEV.
- nuolatinę srovę (DC), dar vadinamą greituoju įkrovimu, kuri prasideda nuo 50 kW galios. Ji tinka tik BEV.
- High Power Charging (HPC) yra naujos ypač greitos nuolatinės srovės įkrovimo technologijos kartos, kurios galia prasideda nuo 150 kW.

Ką tai reiškia kalbant apie BMW?
Visiškai elektrinis BMW i4 visą savo pajėgumą patogiai pasiekia po maždaug 8,25 val., pvz., naudojant viešąjį kintamosios srovės įkroviklį, ir įveikia iki 164 km atstumą vos per 10 minučių, kraunant HPC įkrovikliu, kokius naudoja ir mūsų strateginis partneris IONITY.

Prijungimo tipai ir kabeliai

Galima naudoti įvairius prijungimo tipus. Kintamosios srovės stotelėse dažniausiai naudojami 2-ojo tipo kištukai, tačiau kai kurie turi ir 1-ojo tipo kištukų. Nuolatinės srovės stotelės turi ccs arba CHAdeMO kištukus. Europos automobilių gamintojai naudoja ccs standartą. 
Norėdami įkrauti kintamosios srovės stotelėse, su savimi turite turėti savo 3-ojo režimo kabelį, nes daugumoje stotelių nėra pritvirtinto kabelio. Nuolatinės srovės įkrovikliams tai nėra būtina, nes jie turi pritvirtintą kabelį.

Ką tai reiškia BMW?
Nereikia dėl ko jaudintis. Jūsų BMW jau yra su reikiamu namų ir viešojo įkrovimo baziniu rinkiniu, taip pat ir kabelius, tinkamus naudoti jūsų automobiliui ir regione. Ir… jūsų BMW žino, kokio tipo įkrovimo taškai ir jungtys (2-ojo tipo ir (arba) CCS) yra tinkami jūsų automobilio tipui, tad pagal numatytuosius nustatymus naudojami reikiami filtrai BMW žemėlapiuose ir „My BMW“ programėlėje. 

Įkrovimo vietos

Viešoji įkrovimo infrastruktūra Europoje nuolat plečiasi. Visoje Europoje yra šimtai įkrovimo taškų operatorių (angl. CPO). Be to, norint įkrauti miesto centre, visose pagrindinėse magistralėse dabar yra greito įkrovimo galimybės – paprastai didelės galios įkrovimas (angl. HPC) tinkamai nustatytais atstumais.
Norint individualiai įkrauti daugybėje įkrovimo vietų, gana sudėtinga susikurti paskyras pas visus skirtingų įkrovimo punktų operatorius ir stebėti prieigos būdus, kainas, paskyras bei sąskaitas faktūras.

Ką tai reiškia kalbant apie BMW Charging?
BMW Charging jungia didžiąją daugumą įkrovimo taškų operatorių visoje Europoje ir juos nuolat papildo naujais operatoriais bei pasiūlymais. Todėl patogu turėti prieigą prie viso tinklo tik su viena sutartimi, apimančią AC + DC su HPC ir pan. Peržiūrėkite mūsų žemėlapį, kad pamatytumėte visus įkrovimo taškus mūsų tinkle ir šalia jūsų dažnai lankomų vietų.

Elektromobilio įkrovimas

Pasiekę įkrovimo stotelę, turite autentifikuoti save naudodami tinkamą įkrovimo kortelę, programėlę ar kitus skaitmeninius / techninius sprendimus. Priklausomai nuo įkrovimo taško operatoriaus (angl. CPO), pirmiausia atrakinate įkrovimo tašką arba prijungiate automobilį.
Kai įkrovimo kabelis yra prijungtas, jis saugiai užsifiksuoja abiejuose galuose prieš pradedant įkrovimą. Jis lieka užfiksuotas, kol baigsis įkrovimo procesas. Įkrovimo procesas sustabdomas iš naujo nuskaitant autentifikavimo priemones arba tiesiog atrakinant automobilį. Atjunkite kabelį. Viskas.

Ką tai reiškia kalbant apie BMW / BMW Charging?
Jūsų BMW Charging kortelė arba „My BMW“ programėlė yra jūsų raktas į platų įkrovimo taškų tinklą visoje Europoje. Greitai pastebėsite nedidelius proceso skirtumus, priklausomai nuo CPO. Sustabdykite įkrovimo procesą nuotoliniu būdu naudodami „My BMW“ programėlę arba tiesiog atrakindami automobilį.

Kainos ir tarifai

Priklausomai nuo atitinkamo įkrovimo taško operatoriaus (angl. CPO) ir (arba) el. mobilumo teikėjo (angl. EMP) pasiūlymo, galima rinktis iš įvairių kainų modelių ir komponentų. Kainos gali būti nurodomos už minutę arba kWh ir skirtis priklausomai nuo laiko. Jos kartais labai skiriasi priklausomai nuo CPO ir taiko papildomus kainodaros komponentus (pvz., blokavimo mokestį).
Jei naudojate EMP agreguojančią įkrovimo taško prieigą įvairiuose CPO, galite turėti prieigą prie didžiulio tinklo, suteikiantį patogumą ir standartizuotos kainodaros parinktis. Galite pasinaudoti viešuoju įkrovimu lanksčia kaina (kainą ir kainodaros modelį nustato atskiras CPO) arba fiksuota kaina (vienodos kainos ir kainos komponentai galioja visiems pasiūlyme nurodytiems CPO).

Ką tai reiškia kalbant apie BMW Charging?
Naudodami BMW Charging ir aktyvųjį tarifą, galite patogiai įkrauti naudodamiesi daugybe CPO visoje Europoje vienu patraukliu fiksuotu AC/DC tarifu. Kaina optimizuojama kiekvienai rinkai atskirai, atsižvelgiant į vietos energijos rinkos kainas.

image

Tvarus e. mobilumas naudojant ekologišką elektros energiją

Elektrinės transporto priemonės yra ekologiškos kaip ir energija, kuria jos įkraunamos. Todėl siekiame, kad įkrovimo procesas būtų kaip įmanoma tvaresnis.

Sužinoti daugiau

BMW Charging: Visas įkrovimo paslaugų spektras.

Nesvarbu, ar įkraunate kelyje, namuose ar darbe – BMW Charging siūlo ne tik nuolat augantį įkrovimo infrastruktūros tinklą, apimantį visus regionus, bet ir jums tinkamą įkrovimo sprendimą namuose ar darbe. Visą informaciją apie mūsų sienines dėžes, įkrovimo laidus ir susijusias paslaugas, skaitmenines įkrovimo paslaugas bei įkrovimo technologijas mūsų automobiliuose rasite mūsų BMW svetainės skiltyje „Įkrovimas“.

Sužinoti daugiau