Žalioji elektros energija kiekvienam įkrovimo procesui

Elektrinės transporto priemonės yra visiškai nekenksmingos aplinkai tik tuo atveju, jei jos palaiko atsinaujinančios energijos naudojimą. Todėl siekiame, kad kiekvienas įkrovimo procesas būtų kuo tvaresnis.

Pradėkite

image

Kodėl žalioji elektros energija?

Norint, kad elektromobilis būtų išties tvarus, būtina atsižvelgti į kiekvieną vertės grandinės dalį. Įkrovimas čia yra vienas svarbiausių veiksnių.
image

Atsinaujinančios energijos skatinimas

Todėl BMW Charging skatina atsinaujinančios energijos naudojimą ir užtikrina, kad kiekvienam įkrovimo procesui į elektros tinklą būtų tiekiamas ekvivalentinis sunaudotos energijos kiekis kaip ekologiška elektros energija. Šis sunaudotos energijos kiekio kompensavimas atliekamas pasitelkus vadinamąsias kilmės garantijas.
image

Centralizuota sistema

Kilmės garantijos – tai Europoje sukurti žaliosios elektros energijos sertifikatai (vadinamieji atsinaujinančios energijos sertifikatai, angl. EAC), kurie patvirtina, kaip ir kur elektros energija gaunama iš atsinaujinančios energijos. Todėl jie dar vadinami energijos „gimimo liudijimu“. Elektros energijos iš atsinaujinančios energijos gamintojai gali turėti šias kilmės garantijas, kurias išduoda nepriklausomos registracijos institucijos už pagamintos ir į tinklą tiekiamos elektros kiekį.
image

Atsinaujinančioji energija

Mūsų partneriai „Digital Charging Solutions“ ir „ClimatePartner“ užtikrina, kad visos įkrovimo operacijos BMW Charging gautų ir „atšauktų“ (t. y. pažymėtų kaip panaudotą) atitinkamą kilmės garantijų skaičių. Šios kilmės garantijos užtikrina, kad elektra iš Europos atsinaujinančios energijos jėgainių būtų tiekiama į tinklą. Tokiu būdu BMW Charging visiškai palaiko aplinkai nekenksmingus elektros energijos gamybos būdus.

Prisijunkite šiandien ir įkraukite BMW bet kur ir bet kada.

Pradėkite

BMW Charging: Visas įkrovimo paslaugų spektras.

Nesvarbu, ar įkraunate kelyje, namuose ar darbe – BMW Charging siūlo ne tik nuolat augantį įkrovimo infrastruktūros tinklą, apimantį visus regionus, bet ir jums tinkamą įkrovimo sprendimą namuose ar darbe. Visą informaciją apie mūsų sienines dėžes, įkrovimo laidus ir susijusias paslaugas, skaitmenines įkrovimo paslaugas bei įkrovimo technologijas mūsų automobiliuose rasite mūsų BMW svetainės skiltyje „Įkrovimas“.

Sužinoti daugiau