BMW Charging. Paprasta. Bet kada. Visur.

Naudokitės e. mobilumu be jokio vargo dėl keturių priežasčių. Peržiūrėkite jas žemiau!

Pradėkite

Įkraukite bet kur ir bet kada visoje Europoje

Įkrovimas be sienų 200.121 įkrovimo taškuose* visoje Europoje. Įkrovimo režimas ir greitis pritaikytas bet kokiam naudojimui ir bet kokiai transporto priemonei. Šimtai įkrovimo taškų operatorių (angl. CPO) yra mūsų didelio ir nuolat besiplečiančio BMW Charging tinklo dalis. Taip pat turime strateginį BMW partnerį IONITY, siūlantį platų didelio galingumo įkrovimo tinklą. Naudodami BMW Charging, įkraunate naudodami žaliąją energiją – visiškai tvariai bet kur ir bet kada.

Visiškas patogumas ir skaidrumas

BMW Charging yra jūsų asmeninis patogumą ir skaidrumą užtikrinantis sprendimas „viskas viename“. Prisiregistruojate vieną kartą, kad galėtumėte pasiekti visą BMW Charging tinklą naudodami BMW Charging Card arba „My BMW“ programėlę. Naudodami aktyvųjį tarifą, turite vieną skaidrų fiksuoto AC/DC (įskaitant HPC) tarifą,todėl visada žinosite vieną atitinkamą kainą visoje vietinėje rinkoje ir pažvelgę į vietai optimizuotą tarifą kitose Europos šalyse. Išsamią BMW Charging informaciją galite rasti BMW Charging suvestinėje svetainėje arba „My BMW“ programėlėje. Kartą per mėnesį atsiųsime apibendrintą sąskaitą faktūrą, kurioje bus išsamiai aprašyta jūsų įkrovimo operacijų viešosiose vietose istorija.

Specialūs tarifai, paketai ir naujų transporto priemonių įkrovimo pasiūlymai

Kiekvienas BMW elektromobilio savininkas gali pasinaudoti BMW Charging teikiamais privalumais. Priklausomai nuo jūsų naudojimo pageidavimų, galite pasirinkti „Active“ ir „Flex“ tarifus.
Esate laimingas naujojo elektrinio BMW savininkas? Sveikiname! Įsigiję naują BMW elektromobilį, gausite 12 mėnesių „Active“ tarifo kuponą netaikant bazinio mokesčio. Taigi nedvejokite ir pasinaudokite patraukliais „viskas įskaičiuota“ tarifais viešojo įkrovimo procesams atlikti. Kiekvienam naujam BMW iX3, BMW iX, BMW i4, BMW iX1 ar BMW i7 automobiliui taip pat suteikiamas „IONITY Plus“ 12 mėnesių paketas netaikant bazinio mokesčio. Ypatingas akcentas tik BMW i7 klientams: nemokamas įkrovimas IONITY tinkle suteiktų privilegijų laikotarpiu.**

Prijungtas įkrovimas: viskas „My BMW“ programėlėje

„My BMW“ programėlė – tai daugybės atitinkamų automobilio funkcijų ir ypatybių palydovas. Planuodami ilgesnes keliones, suplanuokite įkrovimui optimizuotą maršrutą. Programėlė padeda pasirinkti tinkamas vietas viešajam įkrovimui, siūlydama plačias filtravimo parinktis ir pateikdama informaciją apie įkrovimo taškų prieinamumą bei kainodarą. Skaitmeninis autentifikavimas įkrovimo vietoje? Jūsų „My BMW“ programėlė tuo pasirūpins. Stebėkite savo įkrovimo būseną bet kuriuo dienos darbų metu. Kelionės pabaiga / grįžimas namo – BMW Charging suvestinėje rodoma įkrovimo viešojoje vietoje informacija – visa tai ir dar daugiau „My BMW“ programėlėje.

DUK

Kuponą galite panaudoti dviem būdais: iš karto registracijos metu arba vėliau klientų zonoje.
Registracijos metu:
Kupono kodą galite įvesti paskutiniame registracijos žingsnyje laukelyje „Kuponai“.
Klientų zonoje:

Prisijunkite prie savo kliento paskyros.
- Eikite į skiltį „Sutartys“.
- Eikite į skiltį „Pridėti kuponą“.
- Nemokamo kupono laukelyje įveskite kodo numerį.
- Eikite į skiltį „Tikrinti kuponą“.

Jei reikia pagalbos, kreipkitės į Klientų aptarnavimo skyrių, kurio kontaktinius duomenis rasite mūsų svetainės skyriaus „Pagalba“ skiltyje „Susisiekite su mumis“.

Jeigu negalite pradėti įkrovimo sesijos, prašome atsižvelgti į šias rekomendacijas:

Programėlėje iš anksto patikrinkite ar jūsų pasirinkta įkrovimo vieta veikianti.

Norėdami pasinaudoti programėlės autentifikavimo funkcija, įsitikinkite ar įkrovimo stotelė palaiko autentifikavimą per programėlę, ar QR kodo skenavimą. Tai galite sužinoti programėlėje paspaudę ant norimos įkrovimo stotelės. Jeigu įkrovimo stotelė nepalaiko šios funkcijos, neskenuokite ant įkrovimo stotelės QR kodo. Vietoj to rekomenduojama programėlėje nuspausti mygtuką „Pradėti“.

Iškilus techninėms arba fizinėms problemoms, pirma susisiekite su įkrovimo vietos operatoriumi. Operatoriaus kontaktinę informaciją rasite ant įkrovimo stotelės.

Jeigu nepavyksta išspręsti problemos, susisiekite su klientų aptarnavimo tarnyba. Šią kontaktinę informaciją galite rasti pagalbinio tinklalapio skiltyje „Susisiekite su mumis“.

Savo sąskaita galite peržiūrėti ir atsisiųsti mūsų internetiniame portale:
Prisijunkite prie savo kliento paskyros.
- Paspauskite ant „Sąskaita“
- Paspauskite ant „⤓“, kad atsisiųstumėte sąskaitos PDF failą
- Atverkite PDF failą

Mūsų internetiniame portale galite pakeisti savo mokėjimo būda.
Norėdami pakeisti kreditinės kortelės ar PayPal informacija:
- Prisijunkite prie savo kliento paskyros
- Paspauskite ant „Paskyra“
- Slinkite vaizdą žemyn, kol rasite „Mokėjimų informacija“
- Paspauskite ant redagavimo funkcijos, esančios dešinėje pusėje (rašiklio piktograma)

Peržiūrėti visus DUK

image

Tvarus e. mobilumas naudojant žaliąją elektros energiją

Elektrinės transporto priemonės yra ekologiškos kaip ir energija, kuria jos įkraunamos. Būtent todėl esame įsipareigoję paversti kiekvieną įkrovimo operaciją kaip galima tvaresne.
Sužinoti daugiau

BMW Charging: Visas įkrovimo paslaugų spektras.

Nesvarbu, ar įkraunate kelyje, namuose ar darbe – BMW Charging siūlo ne tik nuolat augantį įkrovimo infrastruktūros tinklą, apimantį visus regionus, bet ir jums tinkamą įkrovimo sprendimą namuose ar darbe. Visą informaciją apie mūsų sienines dėžes, įkrovimo laidus ir susijusias paslaugas, skaitmenines įkrovimo paslaugas bei įkrovimo technologijas mūsų automobiliuose rasite mūsų BMW svetainės skiltyje „Įkrovimas“.

Sužinoti daugiau

* Jungčių suderinamumas priklauso nuo automobilio modelio.
** Visi iliustruoti privalumai priklauso nuo rinkai pritaikytų pasiūlymų ir transporto priemonės modelio tipo. Daugiau informacijos apie naujų transporto priemonių privalumus rasite adresu https://bmw-public-charging.com/web/lt/bmw-cht/tariffs.