BMW Charging. Paprasta. Bet kada. Visur.

Naudokitės e. mobilumu be jokio vargo dėl keturių priežasčių. Peržiūrėkite jas žemiau!

Pradėkite

Įkraukite bet kur ir bet kada visoje Europoje

Įkrovimas be sienų 200.121 įkrovimo taškuose* visoje Europoje. Įkrovimo režimas ir greitis pritaikytas bet kokiam naudojimui ir bet kokiai transporto priemonei. Šimtai įkrovimo taškų operatorių (angl. CPO) yra mūsų didelio ir nuolat besiplečiančio BMW Charging tinklo dalis. Taip pat turime strateginį BMW partnerį IONITY, siūlantį platų didelio galingumo įkrovimo tinklą. Naudodami BMW Charging, įkraunate naudodami žaliąją energiją – visiškai tvariai bet kur ir bet kada.

Visiškas patogumas ir skaidrumas

BMW Charging yra jūsų asmeninis patogumą ir skaidrumą užtikrinantis sprendimas „viskas viename“. Vieną kartą užsiregistravę galite prisijungti prie BMW Charging tinklo naudodamiesi BMW Charging Card kortele, „My BMW“ programėle arba prijungę savo visiškai elektrinį BMW**. Naudodami aktyvųjį tarifą, turite vieną skaidrų fiksuoto AC/DC (įskaitant HPC) tarifą,todėl visada žinosite vieną atitinkamą kainą visoje vietinėje rinkoje ir pažvelgę į vietai optimizuotą tarifą kitose Europos šalyse. Išsamią BMW Charging informaciją galite rasti BMW Charging suvestinėje svetainėje arba „My BMW“ programėlėje. Kartą per mėnesį atsiųsime apibendrintą sąskaitą faktūrą, kurioje bus išsamiai aprašyta jūsų įkrovimo operacijų viešosiose vietose istorija.

Specialūs tarifai, paketai ir naujų transporto priemonių įkrovimo pasiūlymai

Kiekvienas BMW elektromobilio savininkas gali pasinaudoti BMW Charging teikiamais privalumais. Priklausomai nuo jūsų naudojimo pageidavimų, galite pasirinkti „Active“ ir „Flex“ tarifus.
Esate laimingas naujojo elektrinio BMW savininkas? Sveikiname! Įsigiję naują BMW elektromobilį, gausite 12 mėnesių „Active“ tarifo kuponą netaikant bazinio mokesčio. Taigi nedvejokite ir pasinaudokite patraukliais „viskas įskaičiuota“ tarifais viešojo įkrovimo procesams atlikti. Kiekvienam naujam visiškai elektriniam BMW taip pat suteikiamas 12 mėnesių „IONITY Plus“ paketas netaikant bazinio mokesčio. ***

Prijungtas įkrovimas: viskas „My BMW“ programėlėje

„My BMW“ programėlė – tai daugybės atitinkamų automobilio funkcijų ir ypatybių palydovas. Planuodami ilgesnes keliones, suplanuokite įkrovimui optimizuotą maršrutą. Programėlė padeda pasirinkti tinkamas vietas viešajam įkrovimui, siūlydama plačias filtravimo parinktis ir pateikdama informaciją apie įkrovimo taškų prieinamumą bei kainodarą. Skaitmeninis autentifikavimas įkrovimo vietoje? Jūsų „My BMW“ programėlė tuo pasirūpins. Stebėkite savo įkrovimo būseną bet kuriuo dienos darbų metu. Kelionės pabaiga / grįžimas namo – BMW Charging suvestinėje rodoma įkrovimo viešojoje vietoje informacija – visa tai ir dar daugiau „My BMW“ programėlėje.

DUK

  • Tarptautinis įkrovimas, kuriam nereikia kelių kortelių ar papildomų sutarčių su kitais paslaugų teikėjais.
  • Vienas didžiausių tinklų visoje Europoje.
  • Patrauklios ir visiškai skaidrios įkrovimo kainos (Active tarifas) ir įkrovimo sesijos – internete ir mėnesinėje sąskaitoje.
  • Nuolatinis tobulėjimas pasitelkiant naujoviškas funkcijas.
  • BMW Charging integruoja iš įvairių šaltinių gautus įkrovimo taškų duomenis, juos standartizuoja ir nuolat gerina duomenų kokybę, remdamasi ilgamete patirtimi.

Mūsų produktas suteikia jums prieigą prie vieno iš didžiausio Europos tinklo. Mūsų tinklas yra prieinamas tarpvalstybiniu mastu, tokiu būdu galite visur naudotis įkrovimo paslaugomis.

Programėle labai paprasta naudotis. Trumpai tariant: prisijungę galite rinktis iš šimtų įkrovimo taškų, juos filtruoti, gauti maršrutus pagal įkrovimo taškų adresus, taip pat pradėti ir užbaigti įkrovimo sesijas.
Taip pat galima peržiūrėti savo paskyros ir sutarties informaciją, kurti mėgstamiausius ir dar daugiau!

 

Atsisiųsti programėlę iš „Apple Store“: https://apps.apple.com/lt/app/my-bmw/id1519034860?l=lt
Atsisiųsti programėlę iš „Google Store“: https://play.google.com/store/apps/details?id=de.bmw.connected.mobile20.row

Tai Jūsų fizinė tapatybės patvirtinimo priemonė, kad galėtumėte įkrauti automobilį mūsų įkrovimo stotelėse. Būdami pasirinktoje stotelėje tiesiog priglauskite kortelę prie kortelių skaitytuvo ir galėsite pradėti / sustabdyti įkrovimo sesijas.
Ieškodami stotelės su tapatybės patvirtinimo funkcija naudojant įkrovimo kortelę, galite nustatyti tokių įkrovimo stotelių filtrą programėlėje arba mūsų svetainėje.

Peržiūrėti visus DUK

image

Tvarus e. mobilumas naudojant ekologišką elektros energiją

Elektrinės transporto priemonės yra ekologiškos kaip ir energija, kuria jos įkraunamos. Todėl siekiame, kad įkrovimo procesas būtų kaip įmanoma tvaresnis.
Sužinoti daugiau

BMW Charging: Visas įkrovimo paslaugų spektras.

Nesvarbu, ar įkraunate kelyje, namuose ar darbe – BMW Charging siūlo ne tik nuolat augantį įkrovimo infrastruktūros tinklą, apimantį visus regionus, bet ir jums tinkamą įkrovimo sprendimą namuose ar darbe. Visą informaciją apie mūsų sienines dėžes, įkrovimo laidus ir susijusias paslaugas, skaitmenines įkrovimo paslaugas bei įkrovimo technologijas mūsų automobiliuose rasite mūsų BMW svetainės skiltyje „Įkrovimas“.

Sužinoti daugiau

* Jungčių suderinamumas priklauso nuo automobilio modelio.
** Nuo BMW i5 daugelyje visiškai elektrinių BMW modelių bus įdiegta Plug & Charge funkcija. Jums tereikia prijungti automobilį įgaliotame įkrovimo taške – ir viskas. Įkrovimas pradedamas automatiškai. Savo BMW i7 taip pat galite papildomai įrengti Plug & Charge funkciją. Kreipkitės į vietinį pardavimų konsultantą.
*** Visi iliustruoti privalumai priklauso nuo rinkai pritaikytų pasiūlymų ir transporto priemonės modelio tipo. Daugiau informacijos apie naujų transporto priemonių privalumus rasite adresu https://bmw-public-charging.com/web/lt/bmw-cht/tariffs.